Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

jak seš spokojenej s tou svítilnou ?

 

to je taková jebka, že bych to nejradši hodil do popelnice ...... koupil jsem jí asi před čtrnácti dny a na nejvyšší výkon to rozesvítím tak třikrát a pak ani hovno, jak baterie ztratí sílu ...... chtěl jsem to místo tý vpravo, ale asi se k ní vrátím, protože ta svítí furt jak má

Mám tam tudle baterku

https://www.kronium.cz/dobijeci-usb-baterie-fenix-rcr123a/16340-high-current-li-ion/prod_2068.html

a problémy nejsou ani s největším výkonem, teď jsem ji dobíjel po cca 4 týdnech, akorát kecají, že když je málo nabitá, 3 blikne a přejde na nejnižší výkon, mi blikla 2x a konec. Po zapnutí zase 2x a konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam tudle baterku

https://www.kronium.cz/dobijeci-usb-baterie-fenix-rcr123a/16340-high-current-li-ion/prod_2068.html

a problémy nejsou ani s největším výkonem, teď jsem ji dobíjel po cca 4 týdnech, akorát kecají, že když je málo nabitá, 3 blikne a přejde na nejnižší výkon, mi blikla 2x a konec. Po zapnutí zase 2x a konec.

akumulátor mám stejnej ..... teď jsem to asi čtvrt hodiny zkoušel a zas to funguje jak má, akorát se to tak po dvou minutách nedá udržet v ruce ..... každopádně po tý čtvrthodině byl ten akumulátor skoro vybitej (dle nabíječky) ...... du hledat jestli nedělají nějaký s větší kapacitou

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem slyšel tak E16 a E18R mívají problémy s chlazením - na té zkrácené hlavě s kolimátorem už je prostě příliš málo hliníku který by fungoval jako radiátor k odvádění tepla, párkrát blikneš směrem dolů a nastupuje tepelná ochrana. U masivnějších E15-2 a nebo delších 900lm Olight S1R v chladnu a nebo při svícení vzhůru není škrcení výkonu tolik potřebné (viz termovize), vždycky je to holt něco za něco.

post-18308-0-44040300-1547827156_thumb.jpg

Turbo každopádně dává brutální čočku i nechráněné Hi-Drain baterce, která se zahřívá zvýšeným proudovým odběrem neodvedeným i teplem od čipu - což může být u "snadno ovladatelných" modelů s bočním tlačítkem docela nepříjemné v kapse (vyzkoušeno a obratem odebráno z klíčů). Radši nedomýšlet jak by vypadalo selhání tepelné ochrany a nebo průraz izolace v nafouklé baterce...

https://www.youtube.com/watch?v=XqW7L5CARew&frags=pl%2Cwn

(sorry za nenožový offtopic)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dr.lee - pěkná kolekce. Jako milovník Leathermanů jen podotknu, že je tam málo multitoolů téhle značky, tedy kromě Wingmanu, což je jeden ze skupiny vstupních modelů, které jsou relativně levné, ale ceně v tomto případě odpovídá i konstrukce. Ale jinak dobrý:-)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dr.lee - pěkná kolekce. Jako milovník Leathermanů jen podotknu, že je tam málo multitoolů téhle značky, tedy kromě Wingmanu, což je jeden ze skupiny vstupních modelů, které jsou relativně levné, ale ceně v tomto případě odpovídá i konstrukce. Ale jinak dobrý:-)!

Diky :-) Wingmana jsem pořídil na zkoušku. Za ty prachy asi dobrý. Používám ho na rybarinu. Třeba Charge TTi by se mi tuze zamlouval :-) Ale cenovka je moooc vysoká :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...