Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

finka = seversky (finsko, svedsko) lovecky/rybarsky nuz - ergonomicky tvarovany:)

jako na pohled je to moc pekne, design je subjektivni - hlavni je radost a spokojenost majitele... :)))

a pokud je to uhlikovy damasek, tak urcite nekrajet jablka :)

P.S: finka by mela byt bez zastity, ne ?

Myslim ze zastita mozna je, ale podle.me finku nejvic charakterizuje skandinavsky vybrus a tady je duty s fazetou. Nuz je to pekny ale z typicke finky to ma rucku a pouzdro. Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci uvažuju o nějakém "univerzálu" noži ,teda Santoku. Nelíbí se mi ty kulaté rukojeti japonských nožů,raději bych něco tohoto typu viz.foto. Má smysl nějaký sendvič ? Damašek nechci,má to být nůž na denní použití. Cena kolem 2,5 t max.

post-9327-0-06269900-1556373874_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc by mel byt material noze jiny nez material ostri ? respektive... dulezite je asi hlavne to ostri ne ? takze jaky je rozdil v tom jak reze mezi nozem, ktery je damasek a ostri je vg10 a nozem, ktery je cely vg10 ?

(jen muj nazor - nerikam, ze spravny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střed je z tvrdý, vysoce zakalený a křehký oceli, boky pak z něčeho měkčího pružnějšího. Občas si říkám jestli to na kuchyňáky nedávají aby ušetřili drahou ocel na středu (protože stačí tenky plátek)a na boky pak daj běžnou 420 a přitom se to dá marketingově prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci uvažuju o nějakém "univerzálu" noži ,teda Santoku. Nelíbí se mi ty kulaté rukojeti japonských nožů,raději bych něco tohoto typu viz.foto. Má smysl nějaký sendvič ? Damašek nechci,má to být nůž na denní použití. Cena kolem 2,5 t max.

 

Protože ostří je z uhlíkové oceli /lepší řezivost/ a z venku je obloženo nerezem /lepší korozivzdornost/ do sendviče.

 

Nejsem v tomto žádný expert, ani velký kuchař (kuchtím jen o víkendech), ale když jsem si kupoval první nůž tohoto typu, vždy jsem měl na paměti jednu drobnou připomínku: Nejsi-li ochotný se o takový nůž po použití hezky postarat, to znamená hned umýt, osušit, případně i máznout troškou rostlinného oleje, kup si nějaký tradiční s nerezovou čepelí. Budou-li ten nůž používat i ostatní členové domácnosti, i pro ně platí totéž.

 

Něco přes rok vlastním obyčejný Hiromoto Saku Hocho, Santoku. Není to sice dlouhá doba, ale nůž mně slouží k plné spokojenosti. Krájím s ním především zeleninu, prkénko používám dřevěné (nějaká běžná tuzemské dřevina). Řezivý je na tyto účely dost. Zatím jsem jej asi dvakrát lehounce přetáhl keramickou tyčinkou.

 

http://www.noze-nuz.com/akce/santoku.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim samym kudlákem vládnu v kuchyni už přes 3 roky a zatim zcela bez ztráty kytičky. Několikrát lehké přelíznutí keramikou, a je pořád jak břitva. Jen je samo potřeba si ?zvyknout? na změnu povrchu uhlíkového středu, což se stane dřív nebo později všem ; ať se budou snažit sebe víc. Na fci to nemá vliv, je to čistě estetika. Každopádně můžu maximálně doporučit, skvělej kuchyňák skoro na fšecko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda - a pak jednou vypadnete z baráku, tchýně/stará/dcera Vám ty japonské poklady po použití nahážou neumyté zaschnuté do jednoho kastrolu ve dřezu (...protože to tak zamlada viděly u maminky), kde je pak najdete druhý den jak chytají lišku a plíseň. Za mě jsou to do kuchyně vyhozené prachy, zvlášť když úplně stejnou službu jako tyhle malé santoku udělá i supermarketová nerezovka za 1-3 kilča... 

453x400_cHgeVB.jpg

Jinak Santoku (coby zmenšenina klasického kuchyňáku pro potřeby japonské kuchyně) mi přijde spíš jako přeceňovaná módní záležitost pro milovníky "číny/asie" - z toho důvodu ho taky dost používám, ale zdaleka na něm neujíždím. Na rozdíl od festovního čínského sekáčku nejde o úplně univerzální nástroj, i přes větší plochu jde furt o tenký nožík s výbrusem určeným na menší měkké věci (typu ryba/kuřecí/zelenina na pánev); Na sekání/bodání/páčení se nehodí výbrusem - a kvůli zakončení bývá krátký i na pohodlné ukrojení chleba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci používám břitvu a ta je nejlepší jen uhlíková, takže údržby se nebojím,chci to nůž jen pro sebe,baby jej nedostanou do ruky Jen nevím zda má smysl jít do sendvičového provedeni!?Nechci na čepeli žádné důlky, ovály a ručku chci trochu hranatou.Zkuste hodit tip na něco slušného,max.tech 2,5t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...