Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Taky jsem si před chvílí všimnul, když jsem chtěl nakouknout kdo tam svého času inzeroval podobné "letištní" švýcaráčky za prima ceny - ale radši nebudu jmenovat...   :whistling:

Ono to tam není během posledních dní poprvé (a týká se to "jen" směrovací stránky, web samotný dál funguje). Vzhledem k tomu že Knife i Chronomag jedou nad starým IPB, berme to jako taktní varování pro Berta, co hrozí když nad serverem dlouhodobě není dohled...   :skull:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem byl na houbách, tak se pochlubím úlovkem.

Není to žádná "vysoká nožířina", ale trochu sem jej vyčistil a vypadá k světu.

Jo a v hospě jej nikdo nepoznal, nicméně kdyby se po něm někdo sháněl, ví kde je..

Jinak houby teda téměř nic, u nás je sucho. Jen pár bedel, babek, pravák a janek.  

DEEJO:

post-205-0-86323700-1566832137_thumb.jpg

post-205-0-76703100-1566832165_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když vidím tyto fotky (nůž a talířek) ... tak se vždy zhluboka nadechnu.... a pak si řeknu... je to tvůj nůž? Není, tak klídek. Ale stejně mi to vždy zvedne tlak :-). Tedy pokud to není plastový talířek...

 

A teraz situacia - mam svoj noz ktory rad pouzivam a v restauracii sa (vacsinou) serviruje na klasickych tanieroch - nemam ten noz pouzit? Akoze to sa neda potom nabrusit? Ja svoj noz vzdy pouzivam bez obmedzeni, samozrejme rozumne na krajanie cize naco je urceny. A nizkdy sa nejedna o noz za 5 korun ;)

Ci mam svoj noz nosit iba vo vrecku a pouzit ho iba na otvaranie krabic s dalsim novym nozom a na test ostrosti na papieri?

Sorry ale ja nie :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...