Přejít na obsah

Potřebuji poradit s koupí hodinek do 10.000,-


Doporučené příspěvky

Když oblekovky tak za mě  Frederique Constant bylo by potřeba trochu navýšit rozpočet k 20k ale myslim že to stojí za to než jít do tissotu  ........sám vybírám totéž co ty  :) ty první průměr 43mm druhá varianta 40mm 

 

post-26370-0-75089200-1367837647_thumb.jpg

  

:wub:

post-26370-0-95819600-1367837686_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ještě se zeptám ohledně velikosti, jakej máš přesně obvod zápěstí? Ty primky z původního dotazu mi totiž k obleku připadaj už nevhodně velký. Oblekovky by měly bejt spíš nenápadný a proto má většina menší průměr.

 

Například následující Grand Seiko vypůjčený z jinýho vlákna mají necelejch 36mm a na zápěstí s obvodem 17,5mm vypadají takhle, což mi přijde pro oblekovky zhruba ideální.

post-11943-086771900%201336633819.jpg

 

Pokud nemáš zápěstí nějakejch 21 či 22mm, tak bych se do velkejch oblekovek moc nehrnul. Třeba potápky opticky zmenšuje luneta, takže i 46mm na normální ruce může vypadat v pohodě, u oblekovek velkou část hodinek zabírá výraznej ciferník, takže jim obvykle stačí menší průměry.

obvod zápěstí 19 cm. tak na upřesnění nechodím pořád do práce jen v obleku, ale většinou košile svetr a džíny... naštěstí :) takže bych se průměru 40. nebál a prostě se mi líbí větší hodinky než menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když oblekovky tak za mě  Frederique Constant bylo by potřeba trochu navýšit rozpočet k 20k ale myslim že to stojí za to než jít do tissotu  ........sám vybírám totéž co ty  :) ty první průměr 43mm druhá varianta 40mm 

 

attachicon.gif23006-FC-303B6B6.jpg

  

:wub:

attachicon.giffrede_10.jpg

hezké jsou což o to, ale do 20K se dostanu tak max. s baterkou...tady ty jsem viděl kolem 25K a to už jsme o 10K víš než jsem chtěl a ve zlatě jsem je viděl jen ciferník s římskými číslicemi, líbí se mi jen indexy bez jakýchkoliv čísel.

Upraveno uživatelem marco32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...