Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Jarett ti řekne nejlépe co by tě mohlo potkat za trable a kolo popř. doporučit, ale nikde ho nevidím. Mě to případne jako docela hardcore do těžkého terénu, ale upřímně elektrokolům moc nerozumím.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, mame dobrej korinek....

Kupko, spoustu veci co delam se dnes uz nedela :), neresim ,,vetsinu´´ :)

Jinak Duke, pokud mas nejakej zdravotni handicap( kolinky), tak je to samo super. Ze existuje ta moznost pokracovat v necem co mas rad, do kopce Ti to pomuze a z kopce si to uzijes. Pokud to ,,uzivis´´ jdi do nej :)

Ale kdyz vidim dva junaky v nej veku, jak na tom jedou a jeste na Tebe maj blbe kecy, jak jako na tom trailu pri vyjezdu prekazis, tak to je na klacek do dratu:) To uz si muzu klidne vzit do lesa ostry endurko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, nejdi si treba videa od Sama Pilgrima, kterej nedavno podepsal Haibiku, ze bude propagovat jejich elektrokola...jak moc je to hc do tezkeho terenu, nebo Wade S kdyz jezdil na Rocky Mountain elektrokole.... V tech kolech problem neni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nastavení BG Fit u Jaretta. Zítra už snad vyrazím. Akorát už tu zase padá to bílé studené a co přes den potálo, tak je z toho led. Ach jo. Asi budu muset první jízdu na fullu dát po rovince v Pomoraví.

V klidu můžeš jezdit navrchu, teď jsem byl běhat a vypadá to tady přesně takhle:

 

post-49277-0-69726600-1518538217_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém není v kolech, ale jako vždy v lidech, co se chovaj jako dobytci

Ten Spešl jsem měl půjčený ve verzi s alu rámem a nižší výbavou, to rozhodlo, jednoho dne do toho prostě půjdu. Ale doufám že 3-4 roky ještě vydržím s vlastním pohonem...

Myslím si, že jak to rychle začalo tak to rychle skončí. Elektrokola jako takový co byli původně myšlený pro prďochy dojet si na nákup, nebo se projet po lese jezdit budou, ale profi sjezdový celoodpružený kola s motůrkem jsou dle mého názoru blbost. Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri: Profi sjezdový celopéro s motorem ani neznám. Akorát vím, že u Spešla existuje ještě enduro Kenevo...

Ale to Levo FSR je normální celopéro pro vyblbnutí v lese, nahoru dolů, srandy kopec.

Já budu jezdit "za svoje" dokud to půjde, a až to nepůjde, tak si holt na starý kolena pomůžu baterkou

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...