Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

80mm tubeless ventilky + schwalbe pro one 28c na mym stole

k tomu dura ace řetez a pětilitrovka cyklostaru. 

 

Na sezonu nachystáno co se silnicniho kola tyce. Horske jsem vyresil jeste v rijnu a pak uz nejezdil.

 

Jinak schwalbe jsem zvolil po dlouhé anabázi. Rozhodoval jsem se mezi nima a GP5000TL. Pak jsem zvážil plusy a mínusy.:

 

gp5000 

+

rolling resistance

 

-

hmotnost

údajně jsou dost těsné, a rád bych měl možnost plášť svléknout a vložit duši a znova nasadit, kdyby bylo ouvej (kdybych nekde pichnul tak moc, ze by to sealant nevzal)

 

Pak jsem si řekl, že gp5000 TL mají sice nižší rolling resistance, ale rozdíl v hmotnosti bude snad 50g na kolo, možná víc, pokud bych dal sealant i do GP5000TL (což bych asi dal), tím pádem budou ve výsledku pomalejší. 

Navíc z alzy vyšly schwalbe pro one na 988kc / kus, to docela jde.

Upraveno uživatelem 464
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak 28c jsem zvolil, protoze je fakt, ze nez se z Vinohrad vymotam nekam na pekny asfalty, tak je to kus, ruzne kosky, prejezdy, tramvajove pasy a ocenil bych vetsi jemnost. Nedejboze pokud prijedu nekam, kde jsou rozsekane krajnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kolik foukáš ty 28c?  Ja mam Specialized Rubaix Pro 28c. Predepsane je tam myslim 5-7,5 bar. Pro me je to prijemne na spatne ceste az nekde u 4 bar. Tak si rikam jestli to muzu nechat nebo to prifouknout aspoň na tech 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Instalace čehokoliv nefunguje, protože aktualizační nástroje navigaci nevidí.

Jako disk je v PC vidět, tak doufám, že pomůže nakopírovat původní soubory z jiné navigace (možná bude nutné naklonovat disk).

Bohužel Garmin mi zatím nepomohl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kolik foukáš ty 28c?  Ja mam Specialized Rubaix Pro 28c. Predepsane je tam myslim 5-7,5 bar. Pro me je to prijemne na spatne ceste az nekde u 4 bar. Tak si rikam jestli to muzu nechat nebo to prifouknout aspoň na tech 5.

 

Priznam se, ze to jsou moje prvni 28c.

 

Loni jsem mel specialized tarmac sl4, kde je uplne minimalni tire clearance, takze jsem byl rad, kdyz jsem v roce 2018 presel z 23c na 25c.

 

No a tady na tom Ultimatu je clearance snad az na 30c, takze jsem koupil 28c.

 

No a tlaky, s tim budu laborovat no. 

 

Asi bych vychazel z tohohle.

 

pokud vazim 80kg, tak to bude 
 
67psi vepredu = 4.62 bar
72 psi vzadu = 4.96 bar
Upraveno uživatelem 464
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normální lidi si objednávají road dres a road kratasy většinou o číslo větší než mají, je to tak? :)

tak ono to italský číslovaní na naše postavy moc neodpovídá,teda pokud nemáš 60kg i s kolem,tam by to asi sednout mohlo :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel XXL dres od ceskeho vyrobce a teda nepretahnul jsem ani rukav (kratky) byl jako tricko velikost M. Mam 184cm a 105 kilo.

EDIT: dres byl XL a jeho velikost bych klasifikoval jako S, Objednani XXL jsem radsi ani nezkouseli :D 

Upraveno uživatelem Vladar91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...