Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Ty ses strasnej nezmar kamarade  :thumbsup_anim: . 

Honzo, zrovna ty máš co mluvit.  :lol2:

 

Tebe nejak chytnul ten gravel;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Zatím docela jo. Ještě zítra prosvištím Pomoraví a zase přesedám na chvíli na fulla. Už se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska první seznamovací/seřizovací kilometry na žiletce, v životě jsem na tom neseděl a asi si zvyknu :)

Ještě přemýšlím nad výměnou řídítek s kratším představcem, ale dám tomu ještě stovku kilometrů a uvidím jak se budu cítit, jsem z MTB zvyklé na vzpřímenějši polohu, ale na Ultimate to je asi tak správně - tělo se přizpůsobí.

Na mých 189cm jsem bral ?L?

post-23865-0-53513800-1563910171_thumb.jpeg

post-23865-0-94558700-1563910179_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a dnes konečne týmto:

uploadfromtaptalk1563805992196.jpg

uploadfromtaptalk1563806002792.jpg

 

Lauf Weekend Warrior. Testy neklamali, rýchly a tuhý, na mňa asi až moc.

tak s tim future shock se to neda srovnavat, lauf je plnohotna odpruzena vidlice pro vsechny tipy kol ... za me je problem ta estetika a navic na cyklokros/gravel to neni nutnost spis naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kokpit vypadá super, hodně zvažuju, že vyměním řidítka, ani ne tak abych byl víc aero, ale aby to bylo pohodlnější, na hladkým povrchu si pokládám předloktí a mám ho pak šíleně otlačený, když jezdím víc a třeba mi ještě na nějaký díře nadskočej, takže fakt pěkný, akorát bych dodělal ještě košík na druhej bidon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale to byl asi kolega, já byl jinde a večer :)

Je jich v okolí víc? Právě to byl modře zářící canyon, určitě stejnej model... Kua, že já se na ten web díval, ta současná akce je dobrá, ale nové kolo mám 3 týdny :(

 

https://www.canyon.com/cs-cz/roadlite-cf-7.0/50000574.html#detailed-geometry-section-tab

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci, je to pro mě všechno nové. Zatím se kroutím já, né řídítka :)

Jen potřebuji radu od zkušenějších silnicaru ohledně posedu/polohy za riditkami... když dam ruce nahoru ma řídítka abych ?obejmul? brzdové páky tak mam ruce natažené, ne extrémně ale neměl bych mít spíše při tomto uchopu ruce lehce pokrčené v ?ulevové? poloze? Není mi to zrovna pohodlné, což jsem myslel ze by mělo. Ale jak říkám, je to moje první silnice, tak nevím co je správně.

post-23865-0-52453300-1563993162_thumb.jpeg

post-23865-0-79171200-1563993170.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci, je to pro mě všechno nové. Zatím se kroutím já, né řídítka :)

Jen potřebuji radu od zkušenějších silnicaru ohledně posedu/polohy za riditkami... když dam ruce nahoru ma řídítka abych ?obejmul? brzdové páky tak mam ruce natažené, ne extrémně ale neměl bych mít spíše při tomto uchopu ruce lehce pokrčené v ?ulevové? poloze? Není mi to zrovna pohodlné, což jsem myslel ze by mělo. Ale jak říkám, je to moje první silnice, tak nevím co je správně.

Nech si nastavit posed kompletně ... https://www.bikecentrum.eu/retul-fit.html

 

Za cca čtyři hodiny budeš mít vše tak, aby tě nic nebolelo, bylo to pohodlné a zároveň výkonnostně nejlepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...