Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Můj nový bajk. Tady by to dostalo označení asi jako "tool bike" :-) Integrovaná světla, stojánek, košík a zvoneček.

 

Celý foceli, převod 1x1, V-brzdy.

 

Už dlouho jsem si chtěl pořídit něco, co bude stát pod pergolou a čekat na čas, kdy budu potřebovat zajet do hospody nebo do krámu bez toho, abych přemýšlel, kam to zamknu nebo kam dám bundu :D 

 

 

post-17600-0-71603000-1565337937_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, von udělá 2x tolik škody :D

Nezbývá než souhlasit :-) Kurňa, výšlapl jsem si brutální krpál, že vám natočím krásný sjezd, riskuji život, dole vyklepanej jak startka a na GoPro vůbec nic..asi jsem to nějak špatně zmáčkl, šajze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu měnit cockpit na silničce, kurýr si pro stávající dojede příští týden. Kdyby ho ale někdo chtěl, tak ho za 9kKč pošlu jemu. Je na něm najeto 150km a jedná se o šedo-černou verzi bez nápisu.

Představec 130mm, šířka 410mm

https://www.canyon.com/cs-cz/gear/components/handlebars-and-stems/cockpits/canyon-h36-aerocockpit/9100401.html

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná porce km  :thumbsup_anim:  Jelo vás více nebo jsi to tahal sám? 

Díky. Okruh z Třince ve dvou. A jak jsem se v Těšíně cítil při 165 km dobře, tak jsem to hecl na dvoukilo. V Kurwiné mi došla voda a se suchým pyskem jsem se pak domu trošku trápil. 

Kamarád letos rubl Praděd z Frýdku, 275 km... To už by se mi asi nechtělo:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Okruh z Třince ve dvou. A jak jsem se v Těšíně cítil při 165 km dobře, tak jsem to hecl na dvoukilo. V Kurwiné mi došla voda a se suchým pyskem jsem se pak domu trošku trápil. 

Kamarád letos rubl Praděd z Frýdku, 275 km... To už by se mi asi nechtělo:-D

Praděd mám taky v plánu. Podle mapy.cz mi to z Frýdku vychází na 230km, což není tak hrozné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...