Přejít na obsah

Baselworld 2013: Casio PRO TREK PRW-3000


sharz

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Tyhle typy hodinek mě obvykle moc neberou, protože když se nějaký hodinky snažej bejt sportovní, většinou to znamená, že jsou nesmyslně velký, nepřehledný a nepraktický (např. spousta géček). Ale tohle se mi líbí, i přes tu záplavu funkcí se z toho asi dokonce dá celkem snadno poznat, kolik je hodin. Je tam někde napsaný, jak jsou velký? Nějak jsem to nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle typy hodinek mě obvykle moc neberou, protože když se nějaký hodinky snažej bejt sportovní, většinou to znamená, že jsou nesmyslně velký, nepřehledný a nepraktický (např. spousta géček). Ale tohle se mi líbí, i přes tu záplavu funkcí se z toho asi dokonce dá celkem snadno poznat, kolik je hodin. Je tam někde napsaný, jak jsou velký? Nějak jsem to nenašel.

http://world.casio.com/basel/product/protrek/

 

Mají 44 mm průměr, což už je opravdu nositelné mimo terén i pro útlejší zápěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pořád bych pár mm ubral, ale aspoň to není nějaký 50+mm monstrum:).

já bych neubíral ani mm, obávám se, že by to v tomto případě bylo na úkor funkčnosti, přehlednosti a je také potřeba mít na paměti velikost solárního článku vzhledem k energetické náročnosti všech nadstandardních funkcí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to pravda, ale já jsem holt divnej...mám zápěstí jak dvanáctiletá gymnastka, něco přes 15cm v obvodu, takže cokoli nad 40mm už je u mě trochu problém:). Především u hodinek na sport, o kterejch bych ani neměl při nošení vědět.

tak to jsi pravý opak mne, kdy musím ke všem nerezovým tahům předem doobjednávat dílky, aby to stačilo na mou 23 cm ruku... Nicméně, z výše jmenovaných důvodů bych nic neubíral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vysokohorská turistika se za sportovní aktivitu považovat asi i dá :). Jasně že to není desetiboj, ale i tak se člověku hoděj hodinky, který moc nepřekážej.

 

nechcem sa hadat o slovickareni. outdoor turistika nie je sport. potapanie za ucelom fotenia rybiciek a vrakov lodi nie je sport. Golf, šach, poker, šípky/darts ani billiard tiez nie su sport, ani ked ich vysiela Eurosport, a minimalne tym pokrom a biliardom mi teda riadne lezu na nervy :). z pohladu hodiniek na tieto aktivity urcenych, tie maju splnat nejake konkretne funkcie - aspon teda u outdooru a potapania, nech sa drzime temy - a kriterium pohodlia je niekde na tretom az stvrtom mieste.

 

tiez anglictina pouziva pojem "sportove hodinky" v podstate na vsetky druhy hodiniek ktore nie su urcene k obleku. Ale také pilotovanie lietadla sportom nie je, ani ked sypes bomby na Falúdžu "jako o závod".

 

hodinky na sport maju uplne ine funkcie ako je vyskomer, barometer.. a aj vyzeraju inak ako protreky. Obvykle aj su mensie ako povodnych protrekovskych 51mm, presne z dovodov ktore uvadzas. Kto by behal s pukom na ruke ked nemusi. Pripadne si pozri Timex Ironman - na vyber je prebytok velkosti, funkcii, farieb, stylov atd. Proste pre kazdeho sportovca :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Měl jsem je dnes na ruce, jsou oproti předchozím modelům malé a proto lépe nositelné. Je to prostě bomba. V současné době se rozhoduji mezi ručičkovými šestitisícovkami, které nejsou zrovna levné, a třitisícovkami, které jsou díky menšímu modulu vstřícnější na ruce.

Někde jsem četl, že model 3000 by měl mít v některé verzi safír, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je dnes na ruce, jsou oproti předchozím modelům malé a proto lépe nositelné. Je to prostě bomba. V současné době se rozhoduji mezi ručičkovými šestitisícovkami, které nejsou zrovna levné, a třitisícovkami, které jsou díky menšímu modulu vstřícnější na ruce.Někde jsem četl, že model 3000 by měl mít v některé verzi safír, ...

Jirko moc diky za info. Ja jsem zatim spokojen s GW 4000. Protreky bych vzal jen kdyz bych zatouzil po digi hodinkach. Pro me 4000 splnuji vse co potrebuji. Byl by to jen rozmar skocit do nich. Preji stastny vyber a tesim se co to nakonec bude. Verim, ze se rad pochlubis. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...