Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Lidi poraďte mi, já teď si chci ty hodinky koupit ale nemůžu se rozhodnout kde, někde je to levnější někde dražší, někde je to takový průměr někde s průzorem někde bez. Ideálně bych to koupil z poljot24.de, ale tam mají do 17 dovolenou. Tuším je to tady docela ověřený obchod, ale třeba na tom watchunique to mají daleko levněji (jakkoliv se s tou cenou počítá u hodinek bez safíru na dýnku) někdo tady teď psal že si tam s tím hrál, máte někdo zkušenosti s tím obchodem nebo třeba s nějakým prodejcem na ebayi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Tak se hlasim do klubu :)

Dlouho byli ve wishlistu, ale nejak sem se nemoh rozhoupat... az Ali madness 11/11 a nabidka za 140 USD me presvedcila, ze neni na co cekat... 

Bral jsem 38mm s akrylem a pruhledem - nejak mi prijde tahle verze pohledove nejhezci (z vrchu, boku a i zespod)

Prisli prekvapive v prijemne krabicce (a prekvapive bez vypalneho) s krasnou brozurkou seagull strojku a s nahradnim "kozenym" remenem, ktery i s natem sel rovnou do kopru.

Takze jakmile jsem si spichnul remen podle sveho (futrovana kozina s kremovym sitim) tak uz skoro neslezou z ruky :)

Prvni a vsechny dalsi dojmy v podstate nejlepsi mozny - to mnozstvi ruznych barev a odlesku me porad neomrzelo

 

tak at jenom nepindam tak jeste par fotek

 

 

post-55042-0-75395700-1580465134_thumb.jpg

post-55042-0-37416500-1580465139_thumb.jpg

post-55042-0-85285200-1580465144_thumb.jpg

post-55042-0-88799800-1580465149_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se hlasim do klubu :)

Dlouho byli ve wishlistu, ale nejak sem se nemoh rozhoupat... az Ali madness 11/11 a nabidka za 140 USD me presvedcila, ze neni na co cekat... 

Bral jsem 38mm s akrylem a pruhledem - nejak mi prijde tahle verze pohledove nejhezci (z vrchu, boku a i zespod)

Prisli prekvapive v prijemne krabicce (a prekvapive bez vypalneho) s krasnou brozurkou seagull strojku a s nahradnim "kozenym" remenem, ktery i s natem sel rovnou do kopru.

Takze jakmile jsem si spichnul remen podle sveho (futrovana kozina s kremovym sitim) tak uz skoro neslezou z ruky :)

Prvni a vsechny dalsi dojmy v podstate nejlepsi mozny - to mnozstvi ruznych barev a odlesku me porad neomrzelo

 

tak at jenom nepindam tak jeste par fotek

 

Pekné sú, gratulujem a tiež o nich už dlho uvažujem ... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řemen se ti povedl, sedí jim. Měl jsem ty hodinky 2x a asi se k nim ještě vrátím.

 

taky už jsem je měl, samozřejmě bez průhledu, nedávno je Rustem prodával v aukci na aukru, no nevyhrál jsem je, zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...