Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

Dík, už tomu rpzumím. Líbí se mi právě ten model 38mm s akrylem. A co kalibr? Je spolehlivej, není to krám?

 

Seagull ST19 je velmi spolahlivy chronograph pohyb. Doslova bombproof ak mam povedat a za tu cenu je proste bomba.

 

Nieje problem ho zregulovat do COSC hodnot. Hlavne tento pohyb ma tusim 40 rokov, ak sa nemylim, odkedy bol navrhnuty.

 

016_zps8d52faa6.jpg

 

Funkcne je to kopia Venus pohybu

 

breitling_premier_antique_chronograph_wa

 

Rezerva chodu bola cez 44 hodin u mojho modelu.Najviac sa mi paci, ze su hlucne, mam rad ked pocujem tykat hodinky :)

Upraveno uživatelem 1KeNnY1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já mám hodinky s tímhle kalibrem právě na ruce - jsou bezva, jak jinak :-) Jdou pravidelně do plusu /nic co by nešlo seřídit/, ale to neřeším. Někde to tady popisuju /vlastně celou odvozenou řadu od ST19/, včetně fotek strojku.

Koupil jsem to, abych se o tomto strojku přesvědčil na vlastní ruce.

edit.: doplnění

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám hodinky s tímhle kalibrem právě na ruce - jsou bezva, jak jinak :-) Jdou pravidelně do plusu /nic co by nešlo seřídit/, ale to neřeším. Někde to tady popisuju /vlastně celou odvozenou řadu od ST19/, včetně fotek strojku.

Koupil jsem to, abych se o tomto strojku přesvědčil na vlastní ruce.

edit.: doplnění

ok, díky za info, a to byly nové nebo used?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já mám hodinky s tímhle kalibrem právě na ruce - jsou bezva, jak jinak :-) Jdou pravidelně do plusu /nic co by nešlo seřídit/, ale to neřeším. Někde to tady popisuju /vlastně celou odvozenou řadu od ST19/, včetně fotek strojku.

Koupil jsem to, abych se o tomto strojku přesvědčil na vlastní ruce.

edit.: doplnění

přesně tenhle strojek má i tady tolik /pro mě trošku nepochopitelně/ nenáviděný Ingersoll :-) Je naprosto v pořádku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tenhle strojek má i tady tolik /pro mě trošku nepochopitelně/ nenáviděný Ingersoll :-) Je naprosto v pořádku..

Zkus se podivat na cenu tehle radoby vintazek a pak na Ingerssol,to je jen pro zacatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tikaj ale sakra hlasite,mam je vedle svych vintage fortisu a omeg a neda se to vubec srovnat. Mam to ale rad.

 

Si mi narobil chute, niečo hlasno tikajúce je fajn nápad do wishlistu...

 

přesně tenhle strojek má i tady tolik /pro mě trošku nepochopitelně/ nenáviděný Ingersoll :-) Je naprosto v pořádku..

Nenávidený a opovrhovaný nie sú synonymá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Si mi narobil chute, niečo hlasno tikajúce je fajn nápad do wishlistu... Nenávidený a opovrhovaný nie sú synonymá :)

Vrele doporucuju. Je to proste neco jinyho,ten rozsypanej caj jako napis je proste bozi a fakt tikaj pocitove hlasitejc nez cokoli co mam v mechanice doma (poljoty,omegy,fortis,prim).ted merim presnost a jak dlouho jim vydrzi dech :-))).presnost je po 24 hodinach +5s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přihodím pár fotek. Na něčem jiném než je původní hadr, který se mi nezdá moc kvalitní. První fota jsou na Rios Racing se zlacenou sponou a druhé na shark meshi. Hodinkám je občas vyčítáno, že mají místo pro stěžejky dál od pouzdra. Tudíž při použití něčeho jiného než NATA nebo ZULU vzniká nevzhledná mezera mezi pouzdrem a řemenem či tahem. Suma sumárum bude NATO asi nejleší varianta, ale volil bych něco kvalitnějšího než je originál.

post-17158-0-66723400-1410540276_thumb.jpg

post-17158-0-06794500-1410540286_thumb.jpg

post-17158-0-71441700-1410540303_thumb.jpg

post-17158-0-06341200-1410540310_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove stvete me, uz jeden seagull doma mam a ted takove pokuseni koupit dalsi kousek. Jsou to naprosto fascinujici hodinky.

Kdybyste se jich nekdo zbavoval, tak na me vzpomente, pripadne uvitam info, kde je koupit za rozumnou cenu.

Jeste otazka, ta korunka ma modrou "cepicku"? To je snad jedina nedokonalost po strojku u techto hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, moje korunka je klasická, žádná modrá tam není. A jsou parádní, pro mě snad zatím jediná objevená chybka- lumi je prostě jedna velká nula ( v noci nevidíš vůbec nic ) na což nejsem zvyklej ani u svých vintážek, které alespoň svítí jako bludičky v temném lese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

Jeste otazka, ta korunka ma modrou "cepicku"? To je snad jedina nedokonalost po strojku u techto hodinek.

 

:)

Na funglofkách je korunka a obě tlačítka potažený tenkou modrou folíí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...