Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

Ou , proč mě to děláš? Já myslel, že ty 38 mě budou stačit, ale když na to koukám,.... Radši nic, já se z toho snad nedostanu :-)). Musím si zdůvodnit, že je tak nutně nepotřebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ou , proč mě to děláš? Já myslel, že ty 38 mě budou stačit, ale když na to koukám,.... Radši nic, já se z toho snad nedostanu :-)). Musím si zdůvodnit, že je tak nutně nepotřebuju.

ale potřebuješ, máš obrovskou tlapu:) a to se mi hodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejako nechapem tu cenovu diferenciu: http://www.aliexpress.com/item/Seagull-seagull-watch-replica-limited-edition-chronograph-mechanical-watch-male-table-d304/630785349.html

 

Ale za mna su velmi podarene, civilnejsia verzia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ou , proč mě to děláš? Já myslel, že ty 38 mě budou stačit, ale když na to koukám,.... Radši nic, já se z toho snad nedostanu :-)). Musím si zdůvodnit, že je tak nutně nepotřebuju.

 

Byl bych klidný, ta 42mm verze nevypadá proporčně tak hezky jako 38mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Panove,neobjednaval jste je nekdo napr.přes Ebay nebo přes www.segullwatches.com. Cetl jsem o nich hodne na mezinarodnich forech a pry je vetsina hodinek v eshopech padelky.V Evrope znacka zastoupeni nema a pry jediny oficialni eshop je Seagull USA,tam jsou ale podstatne vyssi ceny a navic clo z Ameriky...Jake mate zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem pred par mesici slibil, prikladam (opozdene) par fotek.

objednal jsem si je primo tady v  Cine, konecna cena po sleve 2996 RMB...

 

prvni dojmy jsou super, zadne vytky.

...a je zajimave videt reakce starsi generace cinskych kolegu (45-55satniku), kteri mi nevericne ziraji na ruku, kdyz vidi na blyskavej cinskej strojek jejich armady-:)

 

 

post-12548-0-55183800-1415150595_thumb.jpg

post-12548-0-23889600-1415150624_thumb.jpg

post-12548-0-73409900-1415150702_thumb.jpg

post-12548-0-86320400-1415150726_thumb.jpg

post-12548-0-30225000-1415151059_thumb.jpg

post-12548-0-30799500-1415151111_thumb.jpg

post-12548-0-39179200-1415151157_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem taky v klubu, asi je nebudu moc nosit, ale jsou to asi me nejzajimavejsi hodinky a ten tikot je az ohlusujici... :)

Martine, ať ti dlouho sloužej, stejská se mě po nich, ale hodinkovej život letí dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem pred par mesici slibil, prikladam (opozdene) par fotek.

objednal jsem si je primo tady v  Cine, konecna cena po sleve 2996 RMB...

 

prvni dojmy jsou super, zadne vytky.

...a je zajimave videt reakce starsi generace cinskych kolegu (45-55satniku), kteri mi nevericne ziraji na ruku, kdyz vidi na blyskavej cinskej strojek jejich armady- :)

 

Myslel jsem, že no NATO u těch mých hodinek pokazil někdo z předchozích majitelů, ale vidím, že křivě zastřižený konec je už při prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, že no NATO u těch mých hodinek pokazil někdo z předchozích majitelů, ale vidím, že křivě zastřižený konec je už při prodeji.

tak to je supr postřeh a známka že to nejsou fejky, ale vostrý originály:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Měřil jste někdo přesnost strojků?

 

Měření se mi povedlo jen jednou (podruhé jsem je zapoměl natáhnout).

Udělaly slušných 29 sekund za 8 dní, tj. cca 4 sekundy za den (na noc odkládány korunkou nahoru, natahovány 1x za 24 hodin, chrono puštěno jen občas).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...