Přejít na obsah

Gshock a ich výdrž


Zecko

Doporučené příspěvky

Zdravím 

 

Mam tiez g-shocky , chcem sa opytat , co vsetko vydrzia ? Mam sice napisane odolnost 200m , aj "navod" resp tu tabulku no nechapem to , resp chcem vediet presnejsie 

Okrem ineho boli aj na teste ( posielam foto ) 

 

Cize vydrzia vo vode vsetko  ? Myslim tym more , bazeny , resp skakanie do vody ( to je uz jedno ake ) alebo aj pad zo skutra vodneho (  :clap: )

 

 

Vdaka , mozno to tu je , ale nie priamo , a nechcem ich hned pokazit , mam ich rad :D :)

post-31101-0-88300600-1372018400_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nakoniec vydrzali fakt vsetko , tobagany , skoky , more , bazen , vsetko okrem toho ked ma raz zaviala vlna a kamienky ( piesok) co bol vo vlnach mi poskriabali sklicko , je to fakt male ale nasralo ma to , no nevadi , naposledy som si kupil g shock ,cakal som vacsiu vydrz sklicka :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak přece jenom to je minerální sklíčko, nemůžeš čekat že se nepodře. Spíš by mě zajímalo, to se fakt stalo jen tak tím zvířeným pískem co plaval ve vodě?

 

ber ty géčka tak, že to jsou prostě jenom otloukánky, který můžeš sakra dlouho otloukávat a pořád půjdou. A nějký menší šrám jim může i slušet :) a to já jsem na podřený a poškozený věci háklivej :D

Upraveno uživatelem El Nano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Mně se ještě u Géček osobně nikdy nepodařilo sklíčko poškrabat...ale na různých Géčkách z druhé ruky jsem skrábanců na sklíčku už viděl dost. Nesmrtelné není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dělají se nějaká géčka se safírem nebo je to blbost?

takový model neexistuje, dokonce se nedělají ani titanová géčka /ačkoli jiné řady Casia se z titanu a se safírem dělají, např. Protrek nebo Oceanus/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, už jsem zas chytil géčkovou depresy. Géčka jsou za určitých (ale bohužel nesplněných) podmínek dost dobré a odolné hodinky. Jenže v tom to je. V praxi je to hrozné. K pláči je to když se bojíte géčka nosit, aby se vám neponičil, neodřel, neroztrhl a neopoužíval bezel. Právě tahle první linie, kde svádí hodinky každodenní boj o život jsou z materiálu který je měkký a potenciálně nevýdržný - z gumy. A náhradní nejde koupit. Tedy na většinu modelů, hlavně ty starší kde už to hrozí, nebo hůř-kde se to už stalo. Mám géčka MOC rád, ale co jsou dneska? Čínské plastikové hodinky pokryté gumou za nepřiměřeně vysoké ceny, zaměřené na teenagery kteří chtějí vypadat cool. A bez podpory náhradních dílů, které jsou v první linii. Ach jo proto asi nosím géčka čím dál míň. Doufám, že jsem na vás nepřehodil svoje chmury.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že jsem na vás nepřehodil svoje chmury.

Kdepák, 

1. náhradní díly se na dražší modely sehnat dají

2. od hodinek za 100E přece nemůžeš čekat, že budou vypadat jak vyleštěné oblekovky po tom, co s nimi děláš prasány :) Gčka nejsou šperk, ale nástroj.

takový model neexistuje, dokonce se nedělají ani titanová géčka /ačkoli jiné řady Casia se z titanu a se safírem dělají, např. Protrek nebo Oceanus/

 

tenhle model má třeba obojí (tital i safír), ale ta cenovka :D

post-3210-0-41932400-1373307761_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepák, 

1. náhradní díly se na dražší modely sehnat dají

2. od hodinek za 100E přece nemůžeš čekat, že budou vypadat jak vyleštěné oblekovky po tom, co s nimi děláš prasány :) Gčka nejsou šperk, ale nástroj.

 

tenhle model má třeba obojí (tital i safír), ale ta cenovka :D

attachicon.gifCasio Mr G.jpg

tak o tom jsem netušil, díky za doplnění

 

je možný, že to jsou Casia za 55 táců?

 

http://www.ebay.com/itm/CASIO-G-SHOCK-MR-G-MRG-8100B-1AJF-SOLAR-ATOMIC-MULTIBAND-6-MENS-WATCH-/200924973265?pt=Wristwatches&hash=item2ec80fc8d1

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite sa nemusíš báť, že sa im niečo stane pri plávaní, resp. skákaní do vody..posledných 15 rokov mám vždy nejaké G-Shocky a doteraz mi odišli len tie prvé - zvetral ten plast a rozpadol sa..ale v dnešnej dobe čo mám, tak so mnou behajú, plávajú, nosím do služby a nič iba drobné oderky. A ešte pokiaľ sa ti páčia o to lepšie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...