Přejít na obsah

Sraz DSPBCh


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové, první řádný sjezd DSPBCh proběhl nádherně, byla potvrzena vedoucí úloha doutníků z Kuby, i když se ostatní soudruzi také velmi snaží a výsledky jsou mnohdy více než dobré.

Sjezdové zařízení bylo vybráno dokonale (díky Kamile) a atmosféra byla naprosto vynikající.

Doufám,že to brzy zopakujeme.

Speciální dík Frakovi za kolekcičku od My Father Cigars na kterou jsem obvzláště zvědavý, zejména na Flor de Las Antillas

 

a ilustrační fotoobrázek.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádo se stalo Tikale. Byl jsem rád, že jsem tam s Vámi na tý bezvadný akci mohl být a díky za tvoje doutníky. Nicméně ten Flor De las Antilas, který jsem ti dal není toro, které vyhrálo doutník roku, ale bohužel jen robusto. To toro jsem měl a byl jsem s ním hodně spokojený. Bylo sice hodně volně utažený, takže se strašně sypal popel a 2 krát mi zhasnul, ale chuť měl hodně zajímavou, produkoval hodně kouře a hořel docela dlouho a vypadal moc pěkně (stejně pěkně jako to robusto). Bohužel to toru už nikde v ČR nemají (respektive jsem na něj nikde nenarazil, i když jsem hledal). Tak jsem vzal ty robusta a jsem na ně taky zvědavý. Dám si ho asi o víkendu. Včera jsem ale stejně objevil novou hvězdu mého doutníkového nebe Open Eagle od MC. To byla fakt pecka. 

 

Jinak samozřejmě taky moc děkuji Kamilovi za organizaci a za výběr perfektní hospody a všem ostatním za fajn atmosféru a příjemný večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantíku, ty mě zničíš, poprskal jsem si monitor kafem, když jdem si vzpomněl na tvou mimickou přednášku o gaučáku a spol ze včerejšího srazu :lol2:

 

FraKu, to rozhodně nevadí, stejně jsem na to hodně zvědavý a dnes asi padne,páč dýl to nevydržím  :angel:  moje dojmy budou následovat....

MC OE považuji z celé série za nejpovedenější rozměrově i chuťově,ale víte ,že u mě na velikosti záleží

Upraveno uživatelem Tikal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...