Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Řecko,Lefkada a jeji západní část.

Nádhera, dcéra sa z Lefkády vrátila predvčerom. Prenajali si s priateľom motocykle a za dva týždne obehli všetky pláže na ostrove, aj na susednom Skorpiose. Egremni a Porto Katsiki sú božské, pre surferov Vasiliki a kto miluje jachting tak Nidri je tiež fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych byt tebou jel tam, kam chces, kam te to tahne, jakou dovolenou chces stravit, kde jsi jeste nebyl, nebo kde jsi uz byl, s kym pojedes a tak :-)

Sto lidi, sto chutí.

 

Já ti rozumím jak to mysliš, ale mě šlo především o to koupání a zkušenosti s tím. Tedy když někdo napíše, že třeba v Turecku je moře hnusný, špinavý a bez života tak vím, že ho můžu zrovna škrtnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,přesně tak.Letíme tam 9 srpna,hotel Santa Marina,vím že tam to je na jistotu.Cena pro jednoho s polopenzi je cca 15 tisic na deset dni.

 

Vypadá to pěkně, ale mě by vadila ta polopenze. Když jsem byl v Řecku minule s polopenzí, tak jsem tam za jídlo a za pití utratil ještě jednou tolik co stál zájezd :D

 

Můj požadavek je hotel s pláží, plážová lehátka, plážový bar, all inclusive, pokud možno bez dětí a s krásnou tyrkysovou vodou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti rozumím jak to mysliš, ale mě šlo především o to koupání a zkušenosti s tím. Tedy když někdo napíše, že třeba v Turecku je moře hnusný, špinavý a bez života tak vím, že ho můžu zrovna škrtnout...

No ale to samozrejme neplati pausalne, na Turecke riviere je nekde more super, cisty a spousty zivota, takze co clovej, to nazor.

Ale abych nebyl OT.......Rhodos - super plaze, krasne more, skvely jidlo a piti, 2 hodinky let, horko a vitr, dobry hotely...........

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale to samozrejme neplati pausalne, na Turecke riviere je nekde more super, cisty a spousty zivota, takze co clovej, to nazor.

Ale abych nebyl OT.......Rhodos - super plaze, krasne more, skvely jidlo a piti, 2 hodinky let, horko a vitr, dobry hotely...........

 

Díky za tip. Taky mám Řecké ostrovy jako nejvážnější kandidáty !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zkusím něco trochu jinýho- Hotel President, Mangalia, Rumunsko.

Rhodos bych nebral, Frantík si tam pořádně neopálil ruku a pak by se ti smál :clap: .Jinak vážně, na Rhodosu je krásně a můžeš tam jet skoro kamkoliv a nic nezkazíš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zkusím něco trochu jinýho- Hotel President, Mangalia, Rumunsko.

Rhodos bych nebral, Frantík si tam pořádně neopálil ruku a pak by se ti smál :clap: .Jinak vážně, na Rhodosu je krásně a můžeš tam jet skoro kamkoliv a nic nezkazíš..

Sem na ní měl Sinn UX vole  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale to samozrejme neplati pausalne, na Turecke riviere je nekde more super, cisty a spousty zivota, takze co clovej, to nazor.

Ale abych nebyl OT.......Rhodos - super plaze, krasne more, skvely jidlo a piti, 2 hodinky let, horko a vitr, dobry hotely...........

 

 

Jako vždycky lezu Frantovi do análu...má pravdu panáček. Na Rhodosu jsem zažil nejlepší dovolené, na kterých jsme byli. Jako bonus jsem tam zažil zemětřesení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...