Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Na Kapverdach jsem byl teď v květnu, ubytování na katamaranu, program, potapeni, na břehu pouze sporadicky, večeře (to ale vždy vynikající -humr za 25$), standardně k dostání tráva - igelitka z Kauflandu taky ta 25$,jinak na cestování stačí na celý Sal 1 den - blue lagoon, Fata Morgana a vynikající solny důl, jinak nic. Celý pobyt na hlavě kulich a na sobě mikina, teplota vody i pod vodou 25,vzduch 29.u břehu vlny cca 5 metrů. Na plachtění a surf vynikající. Místní přátelští, bez výraznějšího obtěžování. První noc jsme spali v penzionu v Santa Marie, u pláže, pro 2 osoby 32$/noc, snídaně na pláži ta cca 8 $.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zkusím taky obecný dotaz, snad mi někdo pomůže :) Potřeboval bych teď od pátku do neděle vymyslet výlet, asi ideálně do hor. Podmínkou je dobrá dostupnost z Prahy vlakem/busem nějak rozumně, což třeba pravděpodobně vyřadí Lipno, které by bylo ideálni. Cenově bych se za 2 lidi a 2 noci vešel rád do 1500. Kemp atd. není problém, ale raději bych spal na posteli. V neděli se chci vydat do Rakouska na motorce, tím pádem preferuju spíše jih, ale to komplikuje ta dopravní dostupnost.

 

Nejlépe cenově i dopravně mi zatím vychází Harachov/Kořenov a okolí a dále jsem ještě předvybeal Moravský kras.

 

Budu rád za tipy na ověřené ubytování i klidně další vhodné oblasti, kde hledat (třeba český les?) Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme vybráno... do pulnoci jsem studoval recenze a nakonec mame rozhodnuti:

 

Kapverdy: Ostrov Boa Vista hotel New Horizon oblast Prala de Chaves

 

Na 15dni all incl. No strasne se tesim. Akorat me nasrali ze letecka spolecnost chce za vsechno prachy! Chtel jsem udelat seating u nouzových východu a chteli za to přes tisic Kč navic na jeden smer. To same jidlo. Jelikoz let trvá okolo 7 hodin tak nejaký základ tam je ale protože jsem "tlusty prase" tak jsem si musel objednat navic kilo řizku za 500,-Kc na jeden smer :) Jsem zvedavý co bude v cene letenky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme vybráno... do pulnoci jsem studoval recenze a nakonec mame rozhodnuti:

 

Kapverdy: Ostrov Boa Vista hotel New Horizon oblast Prala de Chaves

 

Na 15dni all incl. No strasne se tesim. Akorat me nasrali ze letecka spolecnost chce za vsechno prachy! Chtel jsem udelat seating u nouzových východu a chteli za to přes tisic Kč navic na jeden smer. To same jidlo. Jelikoz let trvá okolo 7 hodin tak nejaký základ tam je ale protože jsem "tlusty prase" tak jsem si musel objednat navic kilo řizku za 500,-Kc na jeden smer :) Jsem zvedavý co bude v cene letenky :)

sem to zaregistroval až teď

 

já bych na kapverdy už nikdy neletěl ..... byl jsem na Sol což je vedle ale prakticky je to totéž

 

1.vítr jako kráva

2.vlny jako kráva .... serfařskej ráj ...... takže pokud nejsi zdatnej plavec tak tam zemřeš

3.voda skoro neteče ..... odsolovačky = pumpy ..... pitná voda jenom z pet lahví

4.jídlo celkem bída, ale to je asi hotel od hotelu

5. přes kanáry poletíš tak vyskoč

6.nic tam není ...... celej ostrov projedeš za den na oslu

7.nejbližší odborná zdravotní pomoc je v Senegalu (500 km letadlem), kde byla tenkrát ebola :) ...... nebo tě pošlou prvním letadlem domů .... 

8. stálo nás to přes známýho pro dva 35t a kdyby to stálo o korunu víc tak bych se tam zabil ...... co jsem kecal s lidma který za to zaplatili 80, tak říkali, že v Tunisu je to lepší, ale to nemůžu posoudit, tam sem zase nebyl já

9. takže sem osum dní seděl prdelí v bazénu a pil rum abych si to užil

10. snad to dobře dopadne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Knedlik: ty jsi asi spletl vlákno :)

Vtipy jsou vedle.

Nediv se ze to stalo za ho**** kdyz jsi šetřilek a platis to nejlevnejsi co tam je :))))

 

Ale pobavil jsi me.

P.S ja než se pro neco rozhodnu tak hodne dám na recenze kamaradu co tam stravili uz nekolikatý pobyt a prej lepši dovča neni (mimo Malediv) kde teda se jen vališ a deláš deti...:) takže no stress.

 

A napsat ze i Tunis lepsi? Ty vogo. Tys to rano asi přebral vid? Uz to nehul kámo! Tunis je špina nejvetsiho kalibru. Tam uz me nikdo nedostane!

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

P.S ja než se pro neco rozhodnu tak hodne dám na recenze kamaradu co tam stravili uz nekolikatý pobyt a prej lepši dovča neni (mimo Malediv) kde teda se jen vališ a deláš deti... :) takže no stress.

v tom případě nechápu proč se na to ptáš tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laska som velmi zvedavy na uprimnu a pravdivu recenziu ked sa vratis.

Tak máme vybráno... do pulnoci jsem studoval recenze a nakonec mame rozhodnuti:

Kapverdy: Ostrov Boa Vista hotel New Horizon oblast Prala de Chaves

 

Hm, recenze. Prva na ktoru som narazil je

 

https://www.recenze.cz/kapverdske-ostrovy/boavista/praia-de-chaves-7019/new-horizons-boa-vista-23495/sem-uz-ne-27424.html

 

Tak ale mozno sa to uz vylepsilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laska som velmi zvedavy na uprimnu a pravdivu recenziu ked sa vratis.

Hm, recenze. Prva na ktoru som narazil jehttps://www.recenze.cz/kapverdske-ostrovy/boavista/praia-de-chaves-7019/new-horizons-boa-vista-23495/sem-uz-ne-27424.html

Tak ale mozno sa to uz vylepsilo

Ale no tak, je až na pátý straně, předchozí novější recenze jsou víceméně ok a celkově když dají urýpaní češi 4,4 z 5 tak je to oukej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, je až na pátý straně, předchozí novější recenze jsou víceméně ok a celkově když dají urýpaní češi 4,4 z 5 tak je to oukej.

možná bys měl brát v potaz to že když někdo dá za dovolenou kilo, tak nenapíše, že stála za hovno, protože by si kadil do vlastního hnízda...... češi nikdy nevyberou nic špatně ..... přeci..... ..... to jsou češi

 

a není třeba chodit daleko ..... tyhle hodinky jsou nejlepší ..... tohle auto je nejlepší ..... tahle pračka je nejlepší ..... proč ? ....... no protože jí mám přeci já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasa hvezda jede se svym nabijecem za tejden do tuniska, tak su zvedavej, co bude rikat. Ja tam nikdy nebyl. Ani v egypte. Ted premejslim na casablancou v rijnu..

snad to bude lepší 

 

https://zpravy.idnes.cz/zkazena-dovolena-tunisko-napadeny-cech-d9o-/zahranicni.aspx?c=A180810_164238_zahranicni_zaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasa hvezda jede se svym nabijecem za tejden do tuniska, tak su zvedavej, co bude rikat. Ja tam nikdy nebyl. Ani v egypte. Ted premejslim na casablancou v rijnu..

casablanca je bohemska, barevna, dobra, ale musi bejt nalada jako a je to trochu hype, takže na par dnu oka, pak tanger, gib a rychle do spanelska na playa de bologna a marbella a je to dovca oka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...