Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Hmmm, mam podobne smysleni, ale treba se pleteme (doufam, ze jo). Daytony jsem uz v CZ parkrat mijel, ale nevim tutove, zda byly od nas i puvodem. A diky za peknou reakci!

Podle mě k nám do ČSSR vozili spíše takové špeky, o které tehdy ve Švajcu a na západě nebyl moc zájem, ale nevím, podložené to nemám.

Jako např. ref: 73473, 73373, Monza 150.501, Monza 110.511, Autavia 114.603, Autavia 112.603, Jarama, Carrera 110.253, 110.255, atd...

 

Tzn. že Chronomaticy se k nám nejspíše nedostaly. Stejně tak je problém u nás Narazit na Daytony, Montreal, GMT modely, 1153 Carrery, Sifferty, apod....

 

 

Prave ze nenarazil :)... sice mala nadeje byla, ale nakonec se z toho vyklubaly klasicke 1163V. A rad samozrejme ctu, ze Divery prosly Tuzexem, takze by jich u nas jeste par mohlo byt. Zatim mam na Divery 100 pouze komplet tah, tak ted uz jen sehnat ten zbytek nebo vypatrat ty byvale Heuer manazery :)

Narazils na ně? Myslím že se neprodávaly, ale nedivil bych se vůbec ničemu. Stejně jako Autavie Diver 100, který se podle dostupných informací neměly celosvětově v obchodech prodávat a tech pár známých kousků pochází z kompenzací manažerů Heueru při bankrotu. Už jsem narazil na 2 kousky prodaný u nás v Tuzexu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na obou Rolex srazech jsem byl a starý Daytony jsem nezaregistroval. Na prvním byly panda Daytony s římskýma číslama

Se omlouvam, uz mi pamet neslouzi :-(

Mel jsem v palici, ze jsem videl fotku. Ja mel RLX jen dva meaice, nez me prestaly bavit, takze jsem ty srazy nestihl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...