Přejít na obsah

PRIM MPM SPORT


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Ja myslim ze lamava nozka posledneho clanku nebude jedina zaludnost tych hodiniek. Na take zaludnosti su cinania experti.

 

Nedavno som si v kratkom pominuti mysli kupil na ebay nerezovy a la jubilee tah a vsetko sa zdalo OK, kym som ho nevybalil z folie a  nevzal do ruky. Neda sa to presne popisat, na prvy pohlad to vsetko vyzera OK, nerez je nerez, rozmery ako tak sedia, aj na hodinky sa to da nasadit za 4 stovky papierovo super kup. Ale celkovy vysledok / relane vlastnosti po pol hodine pouzivania to posuvaju do kategorie za darmo drahe.

 

Povodna misia vykanibalizovat z tahu jeden clanok a pouzit ho na predlzenie ineho vintage tahu sice nakoniec dopadla uspesne. Ale popritom som si zase raz pripomenul preco mam k cinskym vyrobkom taky odpor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

No tak ide o to ze clovek dostane vzdy maximalne to, co si zaplati a vacsinou dostane skor menej. Oni to cinania vedia vyrobit aj dobre, ale potom to podla toho aj stoji.

A nasi sklari nemaj co zrat... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,ty hodinky jsem si nedávno taky ze zjedavosti koupil za celkem rozumný peníz a vcelku dobrý, strojek celkem přesný za 14 dní o 10 sekund do předu jinak ten kovový tah jsem vyměnil za silikonovy.

Jasne to jde,ale ja o nich uvazoval prave kvuli tahu.mam obdobi tahu a tak jsem je chtel komplet.na praci by to slo,za ty penize.ale dalsi skrytou vadu bych nerozdejchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, tohle je v podstatě přesnost průměrnejch quartzek a jestli je to konzistentní, tak máš velký štěstí na ultrapřesnej kus. Každej hodinář se ti po právu vysměje, když přijdeš s tím, že necelá sekunda za den je na tebe moc.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...