Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...

Bohužel..36/36. Reálně 37.2 palců, tedy cca 95 cm v pase. Ale ta látka, to zpracování. Já se do nich snad vykrmím ;) 40 jsou ještě skladem...ale za jinou cenu, než jsem za ně dal já.

https://www.ironheart.co.uk/bottoms/ih-777r-14.html

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Organic, jaký jsou ty IH-777 ve 14oz, myslím materiálově, je to tenký denim na léto? Já uvažuji na léto IH-634 ve 14oz, mám je v 21oz, ale v létě se v tom nedá chodit mám je v 36/34 a spíše mi jsou fest. Ty 777R by měli být slim, nejsou moc festový přes stehna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 14 oz je nejlehčí matroš na džíny od IH, myslím, že na středoevropské léto ideální. Já mám teď v krutých mrazech na sobě IH-666 25oz, ale ty jsou extrémní. Co se týká střihu, právě 666 mi jsou trochu proti srsti tím, že jsou od stehen dolů dost široký, proto jsem šel po těch 777. I když jsou mi v 777 pase volné, takže nemůžu říct, jak by mi seděly o číslo menší v ostatních partiích, ale na stehna mám místa dost (a to je mám docela macatý) a lýtka nejsou nějak extrémně slim obepnutá. Žádný mrkváče...To si myslím, že mám minimálně dvoje džíny (PBJ no fade black a 3 sixteen shadow selvedge, které jsou přes lýtka ješrě užší). 777 by byly super, kdyby mi v oblasti pasu prostě nebyly velký, no.

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpověď, tak se možná rozhodnu pro ty IH-666R-14. Gurů z Iron Heart Giles na foru 666 považuje za nejpovedenější jeans. Škoda, že je nemají kluci v Denim Heads. V hlavě mi ještě vrtá IH-526L-V2, tak uvidíme co se z toho nakonec vyklube. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám opačný problém než kolega organic. Přijechali, ale vzhledem k materiálu jsem si měl nechat větší prostorovou rezervu. Tož kdyby někdo toužil po slevě ze slevy na dvakrát vyzkoušené...

 

N&F Weird Guy Broken Elephant 6

22oz Broken Twill

tag size 28

 

waist: 31.5"

thigh: 11.6" (ať crotch)

front rise: 11.0"

rear rise: 14.0"

knee: 8.1"

leg opening: 7.0"

inseam: 32.0"

 

2K i s poštou, ale neváhejte škemrá je na mě přítelkyně...

post-41844-0-38425300-1519371804_thumb.jpg

post-41844-0-59697600-1519371850_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ivan.b
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpověď, tak se možná rozhodnu pro ty IH-666R-14. Gurů z Iron Heart Giles na foru 666 považuje za nejpovedenější jeans. Škoda, že je nemají kluci v Denim Heads. V hlavě mi ještě vrtá IH-526L-V2, tak uvidíme co se z toho nakonec vyklube. 

Jak myslis, ale moje 25oz 666 maji fakt dost siroke nohavice od kolen dolu. Ja osobne to nemam moc rad. Zmer si svoje oblibene dziny v miste otvoru pro nohu a porovnej s 666 strihem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D to nee. Ale koukal jsem na tabulky velikostí na IH a "hem" rozměr u 666 střihu je 23 cm, u 777 střihu 20 cm. Jelikož je to jen půlka obvodu, pak je celkový rozdíl cca 6cm.

A to už je znát. Edit: na fotkách ten rozdíl není moc vidět, takže jen jako zápis do análů, kdyby to někdo chtěl řešit.

 

666 cut

 

 

777 cut 

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám opačný problém než kolega organic. Přijechali, ale vzhledem k materiálu jsem si měl nechat větší prostorovou rezervu. Tož kdyby někdo toužil po slevě ze slevy na dvakrát vyzkoušené...

 

N&F Weird Guy Broken Elephant 6

22oz Broken Twill

tag size 28

 

waist: 31.5"

thigh: 11.6" (ať crotch)

front rise: 11.0"

rear rise: 14.0"

knee: 8.1"

leg opening: 7.0"

inseam: 32.0"

 

2K i s poštou, ale neváhejte škemrá je na mě přítelkyně...

 

No a Ty máš v pase kolik? (klidně SZ)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady ta "vetešárna" je myslím OK, tak kdyby někdo chtěl Momotaro 36/36 tak dejte vědět, zhubnul sem a padaj mi, ale když sem měl na 189cm cca 93kg tak byly uplně v pohodě, jen pro přiblížení tý 36W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prkinka, cim viac si obzeram tie raw gate, tym viac sa mi pozdavaju a dostavam chutky :) Akurat ze tie bezne ceny su nake vysoke a vypredaje som zmeskal. Nevadi, pri mojom vahani a tempe vyberu taktak stihnem blackfriday :)

 

Vzdy som si myslel ze to treba kupovat o cislo vacsie lebo sa to zrazi (podla toho co citam v diskusii). Ale sir Organic ma teraz svojim zazitkom zneistel. Ked precitam cele vlakno budem vediet kedy kde a co kupit za dobru cenu a aku velkost ? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...