Přejít na obsah

Orient Defender


R4DE

Doporučené příspěvky

Píši vám všem uživatelum tohoto fora.Jsem přítelkyně jednoho z vás!Trávíte spoustu času na těchto stránkách a zapomínáte že máte ženy,děti a nám v hrudi bije srdce,ne strojek z fantastických hodinek. Nezapomínejte na nás!Protože mi Milujeme,milujeme VáS!!!!!! štastné a veselé vám všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píši vám všem uživatelum tohoto fora.Jsem přítelkyně jednoho z vás!Trávíte spoustu času na těchto stránkách a zapomínáte že máte ženy,děti a nám v hrudi bije srdce,ne strojek z fantastických hodinek. Nezapomínejte na nás!Protože mi Milujeme,milujeme VáS!!!!!! štastné a veselé vám všem.

WTF? Nějaký hack profilu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně furt nějak uniká smysl těch 24h ciferníků. To má využití možná někde za polárním kruhem nebo v ponorce, ale jinak si moc nedovedu představit situaci, kdy by mi to k něčemu bylo.

 

Jinak příspěvek č.5 je pěkná indikace bodu, kdy by si měl člověk dát pár tejdnů zdravotní odvykačku od fóra:).

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píši vám všem uživatelum tohoto fora.Jsem přítelkyně jednoho z vás!Trávíte spoustu času na těchto stránkách a zapomínáte že máte ženy,děti a nám v hrudi bije srdce,ne strojek z fantastických hodinek. Nezapomínejte na nás!Protože mi Milujeme,milujeme VáS!!!!!! štastné a veselé vám všem.

 

 

Pánové,včera jsem měl menší rozepři s mojí ženou a zapomněl jsem se odhlásit,ona toho mistrně využila a napsala,to co napsala,snad se to zkousne. Díky.

 

no tak to je boží! :D

myslím, že takhle to vidí nejedna přítelkyně/manželka :)

 

veselé Vánoce :smile_anim:

 

hodinky by byly pěkný, nebejt těch černých a tvarově naprosto nevhodných ruček.. v orientu to dycky něčím pohnojej, škoda.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Podle mě, zejména šedá varianta nejde už moc sehnat. Já sám jsem koupil jedny z posledních kusů, co jsem na netu viděl. Konkrétně na amazon.co.uk v období Vánoc. Sehnat lze spíše černou variantu na tahu. Ta mi ale nepřijde tak originální jako šedá nebo krémová, která byla vyprodaná úplně jako první, byť mě osobně to vůbec nemrzelo. Možná se časem někde ještě hodinky objeví, ale moc v to nedoufám, protože jako něco v globálu nejde na netu sehnat, tak už asi nebude. Není to problém jako např. v případě špatného dovozu určitých modelů k nám do ČR.

Upraveno uživatelem R4DE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...