Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já jsem si vzal na pohyb tyto a zvuk je hodne v pohodě, na trenažéru mi nevypadly a seděly ok i když jsem se potil jako v saune

https://www.alza.cz/qcy-t1c-cerna-d5505954.htm

 

Bral jsem je z Číny ani ne za polovinu. Tuším že to byl gearbest. Za tři týdny jsem je měl doma. Byl to spíš jen experiment s bezdratem a teď je nosí žena je kočárku.

 

Jen mi vadí, že mají handsfree.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za chvíli tady budu jak Afričan z těma jeho komponentama, ale co už.

 

Kromě toho, že chci zkusit ibasso it01, což beru skoro jako "povinnost", koukal jsem na whizzery který mají v základním provedení i u nás třeba tady http://www.headphones.cz/inshop/prenosna/spunty/whizzer-a15.htm . Jinak samozřejmě ALI za podobný prachy. Má cenu je zkusit?

 

Ji, jinak vím, že jsem se na ně kdysi ptal, a doporučení úplně nepadlo, ale to bylo pro účely poslechu audioknih, kvůli zvukovýmu projevu. Teď to myslím obecně, resp. na muziku (rock všeho druhu)

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme-li se bavit o standarni verzi Whizzer A15 v nerezu, tak iBasso IT01 jsou lepší. U té Pro verze je to už o něčem jiném, ale pokud nejdeš po referenčním zvuku se zaměřením na detail, tak IT01 jsou zábavnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně zkouším duo Haydny pro vs IT01. Ze začátku jsem si říkal že jsou jasně lepší ibasso. Ono, ale postupem času se víc a víc přikláníme k whizzerům. Při takto přímém srovnávání mi začíná víc vyhovovat jejich detailnost, nepřebasovanost a prostorovost. Ale asi si nechám stejně oboje. Není to špatný nápad dvojka. Navíc ibasso jsou s tím mým m0 basově únosná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jseš prostě dál .-), což není až tak divný neb já jsem na začátku. Na iBassa už mám nabídky, tak je zkusím, špatná volba to jistě nebude. A až se někde objeví Whizzery, klidně je zkusím taky stejně jako třeba Oriveti.

No já jsem zatím elév, takže hodnocení ber s rezervou. Ale stejně to musíš sám zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jesli myslíš Oriveti Basic, tak to jsou docela baskanóny. Primacy jsou zase docela nudný. Pokud Ti ty IT01 vysloveně nesednou, tak bych si dojel poslechnout IT01s, ty jsou docela chválený.

No, někdy v minulosti jsi mi radil Oriveti na audioknihy (to by ostatně asi mohlo zajímat kolegu azeppelina). Myslím, že to byly ty Basic.

 

Jinak ještě dotaz, micro SD karta do přehrávače by dle vás měla mít nějaký extra parametry? Někde jsem o tom četl. ale teď to nemůžu najít. Potřebuju koupit 2 + ještě jednu do telefonu, tak bych nerad vyhodil prachy hned za 3 karty na prd. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím si koupit sluchátka, protože je s tou muzikou už doma trochu rozčiluju

 

mám dva favority

 

https://www.denon.cz/cz/product/portableaudio/noisecancellingheadphone/ahgc20

https://en-de.sennheiser.com/momentum-m2

 

tak který ?

tak nic .... budu si půjčovat ty mámino propocený sejnhajzéry, který kupodivu hrajou dobře (rozhodně líp než moje maršály) ..... akorát mi nejdou připojit k PC což mě trochu sere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo věřím ....recenze jsou vesměs pozitivní .... já se ale asi bojím utratit tolik peněz za něco co mě bude s největší pravděpodobností tlačit na uši nebo hlavu ..... to je můj celoživotní sluchátkový problém 

 

maršály jsou strašný ..... to mám na hlavě jednu skladbu a jdou dolu .... nebo musím bejt nalitej, to mi je pak jedno

seinhasery 4.40 jsou lepší, ale taky to není úplně ono

 

a vyzkoušet si to jenom chvilku v krámě je na pytel .... to chce aspoň hodinu ponosit

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nicméně story jak si máma kupovala sluchátka na doporučeni pana Duke :D

 

poslal jsem jí do krámu, aby si to vyzkoušela

nebyly skladem a bylo jí doporučeno objednat

tak se objednalo trojmo BT sluchátek (2x seinhaser, 1x denon) .... s tím, že si odnese ty který jí budou sedět nejlíp na lebce

 

přišlo pozvání do krámu a máma vyrazila

prý ten proces zkoušení a vybírání byla velká groteska a zmatek 

nakonec si vybrala 4.40...zaplatila a šla domů s tím, že jí účtenku pošlou mejlem neb nejde systém

 

po dvou dnech jí říkám ať mi to půjčí, že si to poslechnu

poslouchám a poslouchám a říkám , že je to celkem dobrý a ptám se kolik to stálo

říká necelejch pět tisíc

tak si v duchu říkám, že si to koupím taky a dívám se po cenách

 

no a jak tak koukám po cenách, tak jí říkám ..... ty si zaplatila pět tisíc za sluchátka, který běžně stojí 2500 ?

 

prostě zaplatila za model 4.50 ale odnesla si model 4.40 ...... a samozřejmě žádná účtenka mejlem nepřišla

 

tak jí říkám .... vyraž do krámu a pokud neuspěješ tak tam pošlem afriho, ten jim vykecá díru do hlavy, že se z toho poserou

 

v krámě po pěti dnech nikdo nezapíral se slovy "on vám ještě nikdo nevolal"?

 

2300 korun se vrátilo mámě do portmonky a všechno vlastně dobře dopadlo

 

myslím, že kdybych si toho vlastně náhodou nevšiml, tak máme nejdražší 4.40 na planetě

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...