Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

siwi

Mladej chce bezdrát a ranec za jabka se mi dát nechce. Počítám,že by je někde vytratil. Bluetooth jakekoli není problém s jabkem?

Díky

Problém by to být neměl. Zatím vše, co jsem k iPhonu přes BT připojil, fungovalo. Kup mu ty Sudio a garantuju ti, že mu v posilce z uší nevypadnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, začínám přemýšlet o nákupu uzavřených sluchátek, které by mě trochu akusticky izolovaly od okolí zejména v MHD. Nerozumím tomu vůbec, mám doma Porta Pro, ale už je nenosím ven, protože nechci obtěžovat okolí svým poslechem.

 Obecně mě nikdy nelákaly bezdráty, kvůli častému nabíjení a taky nečekám, že ta integrovaná baterie vydrží věčně. Zvukově jsou předpokládám také horší, ale je otázka, jestli to já dokážu porovnat. Kolega teď zakoupil Sony WH-1000XM3 za těch 7 tis v akci. Zajímalo by mě, jestli se dají provozovat přes audiokabel úplně nenabité, to jsem se nikde pořádně nedočetl, tedy pouze v popisku obrázku zde https://www.soundguys.com/sony-wh-1000xm3-wireless-bluetooth-headphones-review-19824/

umělo by to pak třeba i noise reduction mode?

Když jsem u toho, onehdá jsem četl, že baterka v Airpodech vydrží zhruba 18 měsíců a pak se to může vyhodit, protože jsou neopravitelné? Je to pravda?

díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi díky jsou ve výběru,ty Sabbaty trochu obavy z tvaru sluchátek.

Co značky Intezze a QCY z Audigo?

 

No, jsem zvědavej, co nakonec s mladým vyberete. Já jsem koupi blouetooth špuntů dlouho zvažoval. Ale dneska jejich pořízení hodnotím jako jeden z nejlepších kupů poslední doby. Fakt mě baví je používat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, ale nenašel jsem tam odpovědi na své dotazy.

"Unfortunately, the audio cable has no in-line remote which means they will not have a microphone that's compatible with consoles but you can always use them wired for audio with your Xbox or PS4 controllers." ok, chápu, že mikrofon by nešel, xbox nebo ps4 mě nezajímá.

A na stajném webu v obecném článku "There are certain headphones, usually noise cancelling or gaming headsets, that you can use with an audio cable but that still require power from a battery to function."

takže pořád nevím co a jak :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, také se připojuji s dotazem a prosbou o kousek vaší nekonečné hifi moudrosti.

Přítelka přišla o svoje Bose SoundTrue Ultra in-ear headphones.

Chtěla by je znovu, byla spokojená hlavně jak jí seděly a zvuk byl prý taky OK, až na výšky.

Dočetl jsem se, že ve výškách opravdu nic extra a navíc že je vloni už přestali vyrábět.

 

Mám jí je koupit znovu? Doporučili byste mi něco obdobného, hlavně ergonomicky (nebo samozřejmě klidně levnější čínu co bude líp hrát :))?

 

Cena u nás cca 3500, ve státech 2000-2500 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tak jsem nad tim nematuroval a poridil jsem ji ty bose soundture ultra.

koupil jsem i jedny pro sebe, ale tak nejak tusim, ze je pouzivat asi nebudu. kdyby je nekdo za 2400 chtel, tak mi napiste, nez to rozbalim :) (krabicka je jeste zafoliovana) apple device verze

 

Pánové, také se připojuji s dotazem a prosbou o kousek vaší nekonečné hifi moudrosti.

Přítelka přišla o svoje Bose SoundTrue Ultra in-ear headphones.

Chtěla by je znovu, byla spokojená hlavně jak jí seděly a zvuk byl prý taky OK, až na výšky.

Dočetl jsem se, že ve výškách opravdu nic extra a navíc že je vloni už přestali vyrábět.

 

Mám jí je koupit znovu? Doporučili byste mi něco obdobného, hlavně ergonomicky (nebo samozřejmě klidně levnější čínu co bude líp hrát :))?

 

Cena u nás cca 3500, ve státech 2000-2500 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, ale nenašel jsem tam odpovědi na své dotazy.

"Unfortunately, the audio cable has no in-line remote which means they will not have a microphone that's compatible with consoles but you can always use them wired for audio with your Xbox or PS4 controllers." ok, chápu, že mikrofon by nešel, xbox nebo ps4 mě nezajímá.

A na stajném webu v obecném článku "There are certain headphones, usually noise cancelling or gaming headsets, that you can use with an audio cable but that still require power from a battery to function."

takže pořád nevím co a jak :-).

 

mám je doma, můžu vyzkoušet, ale mám pocit, že s kabelem budou hrát i vybité/vypnuté, viz: https://helpguide.sony.net/mdr/wh1000xm3/v1/en/contents/TP0001703069.html

 

samozřejmě s kabelem nelze používat žádné funkce ani BT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl dost specifický dotaz. Celkem bych ocenil hudbu při plavání.

Potřeboval bych tedy sluchátka s vlastním přehrávačem, vydrží alespoň 3 hod a vodotěsnost na ip7 , jestli to chápu správně. Současně se tam úplně neplacám a tedy musí i dobře držet. Plavu hlavně kraul, ale nějaká polohovka se na tréninku objevuje taky. Ty recenze na to co jsem našel jsou dost rozporuplné. Sluchátka nedrží, zastavují zvuk, blbě hrají, debilní ovládání atd.. mimochodem to vypínání mě strašně rozčiluje už u současných bluetooth, u plavání bych se úplně zbláznil. Asi by to chtělo osobní zkušenost ideálně... zázrak ve zvuku moc nečekám, vlastně mi u toho sportu o to tolik ani nejde... jo a taky naplavu 2-3 týdně 2,5-3,5km. S protažením před a po mi to zabere něco pod 2 hoďky. Takže bych chtěl alespoň 2gb paměť ať tam nemusím na každý druhý trénink nahrávat nové písničky...

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchali jste už nové Beats Solo PRO?

Prej se dost povedly a jsou on-ear ekvivalentem k AirPods PRO, chci si je koupit jako univerzální sluchátka na doma, na cesty a na sport (vrších sluchátka mi vadí).

Moc recenzí k nim v ČR není, Petr Mára je právě chválil, tak bych chtěl ještě jeden nezávislý posudek :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl dost specifický dotaz. Celkem bych ocenil hudbu při plavání.

Potřeboval bych tedy sluchátka s vlastním přehrávačem, vydrží alespoň 3 hod a vodotěsnost na ip7 , jestli to chápu správně. Současně se tam úplně neplacám a tedy musí i dobře držet. Plavu hlavně kraul, ale nějaká polohovka se na tréninku objevuje taky. Ty recenze na to co jsem našel jsou dost rozporuplné. Sluchátka nedrží, zastavují zvuk, blbě hrají, debilní ovládání atd.. mimochodem to vypínání mě strašně rozčiluje už u současných bluetooth, u plavání bych se úplně zbláznil. Asi by to chtělo osobní zkušenost ideálně... zázrak ve zvuku moc nečekám, vlastně mi u toho sportu o to tolik ani nejde... jo a taky naplavu 2-3 týdně 2,5-3,5km. S protažením před a po mi to zabere něco pod 2 hoďky. Takže bych chtěl alespoň 2gb paměť ať tam nemusím na každý druhý trénink nahrávat nové písničky...

Osobní zkušenost nemám, ale recenze dobré a mělo by to mít vše co požaduješ. https://www.mall.cz/pametove-mp3-mp4-prehravace/sony-nw-ws413-4096-cerna?src=bestsellers

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S bazénem neporadím :-(

ale na cenou Grammy vyznamenané album Sylva z r. 2015 od Snarky Puppy v HD kvalitě je dobrá kombinace

Tidal - USB - DAC Khadas - amp JDS Atom - sluchátka Focal Elegia...

to je tak bohatá instrumentální hudba s mnoha vrstvami a nástrojovými linkami, že se dá poslouchat furt dokola

a s dobrými "hračkami" je to transparentní dynamická klasika aneb "krása střídá nádheru"

a člověku se ani nechce jít spát

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...