Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Du z Tarantina, zaver genialni, jinak ucajdany, mit to vo hodinu min, aji bych rek, ze to ma svih..

 

Taky dneska..za me super ale je tam spousta narazek na serialy/filmy ktere neznam. Takze se tesim na to az to uvidim znova vic prozkoumam.

+ auta skvele..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tes. A Brad je uplne nej.

Taky dneska..za me super ale je tam spousta narazek na serialy/filmy ktere neznam. Takze se tesim na to az to uvidim znova vic prozkoumam.

+ auta skvele..

Uz jsem doma. :)

A spokojenej. Pro mne realne vykresleny svet, presne jak jsem si ho predstavoval podle knizek od Jackie Collinsove, z her GTA Vice City a San Andreas. Pocta chlapactvi, nikde zadny ustupky a korektnost ala cerna Bondice.

Vrstvena zapletka, mnoho drobnych ukazek a radosti, maniakalni smysl pro detail. Hudba je oda a pastva pro usi. Finale luxus.

Uteklo to jak voda. A protoze chodim do kina zridka, hned mne navnadil dalsi trailer.

Film na kterej musim bezpodminecne jit.

 

www.youtube.com/watch?v=zyYgDtY2AMY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Du z Tarantina, zaver genialni, jinak ucajdany, mit to vo hodinu min, aji bych rek, ze to ma svih..

Já dnes tak dlouho hučel do kolegy, jestli chce slyšet tu pointu, až vyměk a nechal si ji říct. Akorát, že to vedle slyšela sekretářka, tak mám černý svědomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem doma. :)

A spokojenej. Pro mne realne vykresleny svet, presne jak jsem si ho predstavoval podle knizek od Jackie Collinsove, z her GTA Vice City a San Andreas. Pocta chlapactvi, nikde zadny ustupky a korektnost ala cerna Bondice.

Vrstvena zapletka, mnoho drobnych ukazek a radosti, maniakalni smysl pro detail. Hudba je oda a pastva pro usi. Finale luxus.

Uteklo to jak voda. A protoze chodim do kina zridka, hned mne navnadil dalsi trailer.

Film na kterej musim bezpodminecne jit.

 

www.youtube.com/watch?v=zyYgDtY2AMY

Výborná recenze...dám to zítra.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti proudu bych ani nerek :)

 

Tak to su rád :D, i když podle mne to švih právě moc nemělo, několikrát jsem se dokonce musel podívat na hodinky, zda to ubíhá, a ten závěr, po zkušenosti z Hanebných parchantů mne nijak nepřekvapil, spíše naopak, nicméně finále stálo za to, ta byl zase ten starý Tarantino.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zvědav:https://www.lidovky.cz/kultura/petadvacaty-film-s-agentem-bondem-ponese-nazev-no-time-to-die.A190820_201431_ln_kultura_ele

 

Novej režisér, trochu mě mrzí, že to nedělá Mendes, jeho mám rád, ale třeba to nebude špatný. Nakonec nemělo by bejt, když už to asi bude finální rozlučka s Bondem jako takovým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...