Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Ještě k letošním novinkám: 

Pokud jsem to správně zachytil, tak se na nich podílel designér Ken Okuyama. Má docela úctyhodný životopis - byl kreativním ředitelem u Pininfariny, dohlížel na design Ferrari Enzo a v posledních letech stojí za spoustou designů vlaků v Japonsku, mimo jiné i superluxusního, o kterém se loni hodně psalo. NICMÉNĚ... pokud právě on vymyslel tu blbost z řady Premier, kde je místo číselníku průhled na strojek, tak to se teda moc nevytáhl a šup pryč od hodinek.

 

A už jen telegraficky: 6L35 opravdu existuje, bude jedna (dvě) dostupná limitka, kterou většina z vás bude chtít, plus pokračuje úspěšná řada, na kterou loni Seiko hodně vsadilo, plus samozřejmě nějaký Presage, ale na to už jsme si v posledních letech zvykli, že tyhle modely jsou stálou součástí nabídky.

 

Počítám, že na fórech a fejsbucích se do Baselu něco objeví, tak ze mě nic netahejte. Letos to vypadá na dobrou úrodu, a to ještě nevíme, jestli se během roku neobjeví nějaké JDM lahůdky. A navíc tu ještě nejsou nějaké loňské novinky, já se třeba dost těším na srpc13 a další barevné varianty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové, 

 

v nejbližší době by do ČR měla dorazit větší zásilka ze Seika a budou v ní i tyto nové modely. Vzhledem k tomu, že se jedná převážně o limitky, ze kterých má ČR jen velmi omezené množství, tak pokud o nějakém kousku uvažujete, radši to moc neprotahujte, protože by pak už taky nemusely být :)

Ceny v korunách vám neřeknu, protože ač už je mají některé shopy vylepené, tak to nelze říct s jistotou. Co kdyby náhodou euro poskočilo o dvě koruny nahoru nebo dolů :) Tak si prosím dohledejte ceny v eur. A pokud něco z tohoto výběru chcete a ještě to nemáte zamluvené, tak se na mě klidně obraťte. V některých případech už je to ale docela rozebrané...

 

Dorazí i miniželvy, ale jejich fotky sem snad dávat nemusím.

 

srpc01, 03

 

 

ssa361

 

 

sprc09

 

 

srpc11

 

 

srpc13

 

 

srpc15

 

 

srpc16

 

 

srpc23

 

 

srpc25

 

 

srpc31

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...