Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Je tady někdo, kdo zaregistroval dámské Coctail Time? Kdyby to někoho zajímalo...

 

attachicon.gif seiko-srp855j1-presage-w-cocktail-ssb-auto-spritzer-davis-1806-28-DAVIS@20.jpg

 

SRP855J1

SRP852J1

SRP853J1

 

34mm, hardlex, cena 12-13 tis.

Jj, par mesici zpatky uz to probehly, hezké jsou.. :-)post-15480-1531426577,05.jpeg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPB077 a 079 jsou v českých obchodech. Na Baselworldu jsem je viděl jen chviličku, bylo tam toho hodně, takže jsem je konečně mohl v klidu omrknout. 

Černé mě tolik nechytly, ale kdo hledá univerzály, tak tohle je ideální volba. Vyzdvihl bych, jak dobře sedí na ruce. Jsou fakt pohodlné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přiznám, že jsem tady nad těmi ručkami ani nepřemýšlel, protože si ty hodinky kupovat rozhodně nehodlám, takže to je mimo můj radar. Ale chápu to, mě to zase namíchlo u nových 300 m tuňáků. Naštěstí předchozí sbbn015 jsou bezchybné, takže pokud by někdy došlo na béčkový tuna, už je dávno rozhodnuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPB077 a 079 jsou v českých obchodech. Na Baselworldu jsem je viděl jen chviličku, bylo tam toho hodně, takže jsem je konečně mohl v klidu omrknout. 

Černé mě tolik nechytly, ale kdo hledá univerzály, tak tohle je ideální volba. Vyzdvihl bych, jak dobře sedí na ruce. Jsou fakt pohodlné.

 

V českých obchodech, kde? Podle mě jsou maximálně uvedené v nabídce, ale reálně je u nás nedostaneš dřív jak někdy v září myslím. 

 

Btw. Nemáš srovnání SPB077 a SBDC051?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...