Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

zelene GS - pre nimroda s vkusom (neverim ze taky existuje), otazka znie ci to je l.e. alebo nie. vyzeraju dobre ale ak nie su limitka - neviem neviem.

Tutově limitka, stejně jako pár let dozadu modré GMT.

 

Dneska v 11 je tiskovka a jestli nepředstaví killer GS divery či nějaké překvápko, tak to bude letos trága. Ono sice každý Baselworld zavání průserem, protože ty nejzajímavější věci představuji mimo něj, ale letos to vypadá opravdu nezáživně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelené GMT jsou opravdu limitka (600ks), k tomu verze s černým a krásným krémovým ciferníkem.

Pak zde již viděné historické Spring Drive a k tomu dvoje historické qaurtzky.

 

Info na webu Seika http://www.seikowatches.com/press_release/index.html

Hires fotky má puristpro http://seiko.watchprosite.com/show-forumpost/fi-876/pi-6334928/ti-919928/s--1/t-seiko-grand-seiko-the-new-mechanical-hi-beat-36000-gmt/

cover azft http://azfinetime.wordpress.com/2014/03/27/seiko-live-from-baselworld-2014-part-1/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty GMT s kremovym cifernikem jsou lahudka, do kancelare ke slusnejsimu obleceni jak delany.

 

Nejake info jestli se potvrdily quartz GS divery?

 

Jedno zive foto kinetik....fakt se mi libi vic a vic, ale prumer 48mm to trochu zabiji :(

 

O GS diverech zatím nepadlo ani slovo, ale předpokládám, že to Joe nahodí do druhého článku. V tom prvním píše, že nestíhal, a že je ještě many great things to come :)

 

Těch 48mm bude opticky menších, ve výsledku budou určitě velmi nositelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Textura číselníku SBGJ001 má něco do sebe.

 

Skutečnost, že nový GMT hi-beat kalibr 9S86 je postavený na bázi dosavadního hi-beat kalibru 9S85, by mohla naznačovat, že na další generaci kalibrů si ještě pár let počkáme. Mimochodem, 9S85 a 9S86 mají stejný počet kamenů (37), stejnou rezervu chodu (55 hodin) i stejný průměr (28.4 mm). Malý rozdíl je jen ve výšce (6.0 versus 6.6 mm).

Upraveno uživatelem Sorbus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm....

 

Actually, there is some very stiff competition for the Snowflake this year. 10 year anniversary model for 9R movement. Ti, amazing embossed dial, blue second hand and 9R15 movement. Soon to come in part 2.

 

edit: a vyjádření k diveru: Indeed. $4,100 estimated MSRP, 43mm (so slightly smaller) with new bezel design. No prototype models to show, but I do have images lined up for part 2. Coming soon.

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně tam vadí to gmt... ale i tak možnost číslo jedna za sbbn015 (pokud teda bude slušná cena).

to GMT je přesně ten důvod, proč bych do nich šel... Ale každý máme jiný vkus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to GMT je přesně ten důvod, proč bych do nich šel... Ale každý máme jiný vkus...

To není o vkusu, mně se ohromně líbí, už jsem to psal, když se objevily screeny z katalogu. Jde mi jen o využitelnost, u SUS jsem poznal, že mi to je k ničemu. Leda, že by ta ručka byla nezávislá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...