Přejít na obsah

seiko 5 sport SNZG barva


Sherynek

Doporučené příspěvky

Zdravím, zvažuji koupi hodinek seiko z řady SNZG... Rád bych černé, ale z neznámého důvodu jsem na amazonu našel snzg09k1 (zelené) za téměř poloviční  cenu. Na serverech jako mywatcheshub zase jsou černé vyprodané a v čr velmi drahé. Chci se tedy zeptat, jestli u varianty snzg09k1 je zelený jen pásek, nebo i ciferník, protože z fotografií na internetu opravdu nejsem moudrý a stejně tak jak je to s barvou u snzg11k1 (modré).

A kde byste doporučili co nejlevněji je pořídit?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle těchto stránek je ciferník zelený: 

http://www.ventarelojesantiguarelojeria.com/en/product/seiko---neo-sport---snzg09k1

a modrý: 

http://www.ventarelojesantiguarelojeria.com/en/product/seiko---neo-sport---snzg11k1

 

a na ceny se podívej sem: 

http://www.dutyfreeislandshop.com/

 

edit: sorry snzg jsou tam vyprodané

Upraveno uživatelem Marcus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na modrých je modrý ciferník a na zelených je zelený. Ciferníky majú podobnú farbu ako Nato strap. Dobrá cena / cca 89euro / je na Creationwatches.com.

Edit: Marcus bol rýchlejší :-)

Upraveno uživatelem brumko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna je mám na ruce :), můj nejnovější přírůstek.

military jsem měl v plánu.. ty s krémovým cifrem jsem už měl, modrý jsem nechtěl a černých hodinek mám víc, takže vyhrály zelený - a to jsem si dřív říkal, že jsou z celé řady nejmíň povedený. vyšly na něco přes 2000,- což je fajn.

 

zelená není tak výrazná jako na fotkách, nejzelenější je ten řemínek.

hned jsem je dal na (šedý) NATO strap, ten k nim sedí nejlíp.

obyč. příjemný hodinky..

 

 

post-5667-0-77149000-1393260860_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zajímalo by mě, jestli je rozdíl v povrchové úpravě pouzdra u SNZG13K1 a SNZG15K1, nebo se mi to jen zdá?

 

SNZG13K1 celé pouzdro je leštěné

SNZG15K1 pouzdro kartáčované - matné, je ta boční část u stěžejky je leštěná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

našiel som to aj s návodom na internete, robil to takou leštičkou na baterky a že to nejaká dlhá práca nebola ( 2hod na komplet). Len čo mi príde divné je, že on tie hodinky ani nerozoberal, teda nedával preč sklo ale leštil ich tak ako sú ( čo by som sa trošku bál či to nespraví nejaké škrabance). Je to field watch, takže nejaké leštenie by tam nemalo byť, ale celkom sa mi to páči. Stále mi to vŕta v hlave ale asi určite by som ich najprv rozobral a vybral sklíčko a všetko von.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som sa veľmi, ale veľmi nudil a tak ako som aj slúbil pustil som sa do leštenia mojish seiko SNZG15K1. Hodinky som nerozoberal, použil som leštidlo Mothers ( používam aj na zbrane) a išlo to jedna radosť, čistý čas 1hod, len som naniesol tú emulziu a handričkou leštil ( staré tričko, microfiber handrička, tyčinky do uší a tampóny na odličovanie čo som zobral priatelke). Pridávam obrázok v tieni a na svetle. Mothers leštiacu zmes odporúčam, ide to s nou oveľa lahšie ako s inými zmesami. ( kúpil som na odporúčania z fór o zbraniach a leštení a takisto to používajú na leštenie hodiniek, náramkov atď). A osobne sa mi páčia hodinky takto viac, viem field watch nemá byť blink blink ale veľmi sa im to hodí)

post-31589-0-27288600-1513429952_thumb.jpg

post-31589-0-43103300-1513429971_thumb.jpg

post-31589-0-42485500-1513429988_thumb.jpg

post-31589-0-98151400-1513430063_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...