Přejít na obsah

Chrono - moto výlet liberecko


Horhe

Doporučené příspěvky

Tak můžem třeba přes Josefáč do toho Kořenova, nebo jak si řeknete, mně to je tak nějak fuk. Já tam taky můžu přijet dřív, můžem pokecat, než dorazí Láďa.

 

Snad teda nezačne lejt, na to nejsem připraven to bych to odpískal

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hrubej nástřel bych viděl takhle, domluvíme se na místě.

Moc to tam kolem Kořenova neznám, takže cesta Kořenov - Tanvald je taková orientační.

...ale teď jsem tam byl v sobotu, někde, asi v hejnicích jsem blbě zahnul a vyplivlo mě to až v tanvaldu..

post-8501-0-15994000-1406122071_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To počasí mě štve! Po dnešním znechucení některými zdejšími členy jsem si chtěl vyčistit hlavu na motorce, ale když chvíli leje a chvíli svítí, tak se těžko dá něco domluvit. Každopádně mám volno do neděle a navrhuji motovýlet na sobotu, pokud teda bude počasí. Co vy na to kucíí?.....nebo snad ta hospa???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, mnooo pridal bych se k teto myslence, mame ale jiz dva stroje naplanovano....

jedeme na prahu, cosi pokoupit na moto a potom kolem pardubek na olomouc...tam nas ceka, s dalsimi cleny jednostopych, planovani motodovolene na balaton a chorvatsko a po te co naplanujeme a probereme vse potrebne u par sklinek, tak se az v nedeli budeme nejak vracet...takze se omlouvam,,ale to si ujit nedam ;-) ...

...preju tedy fajn vyjizdku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, to budeš mít pěknej okruh a jestli domluvíte Balaton a Chorvatsko, to bude teprve motoakce. Já to dám v sobotu sám. Vyrazím směr Harrachov a přes Polsko a Německo kolem jezer zpět a v neděli už pofrčím směr Dánsko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...