Přejít na obsah

Modré hodinky - poraďte


Doporučené příspěvky

Ještě mě napadá, pokud ti nevadí oblekovky, koukni na Certina DS1 modré a pokud se nebojíš quartzu, Certina DS Action (modré diversky)... se slevou nebo z druhé ruky cena ok.

 

Certiny mám na seznamu celkem hodně vysoko. Ale neměl jsem je ještě na ruce, tak uvidíme teď o víkendu. Jedu do Prahy, tak se budu rozhlížet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě napadlo, že by nebylo marné rozhlédnout se i po vintážních modrých chronografech. Tam bude ale problém s velikostí. Nenapadají vás nějaké alespoň 40mm?

Klidně bych k těm moderním modrým jedny vintážní asi snesl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě jednoznačně Victorinox. Nebo když jedeš do Prahy, domluv se s Frantikem, třeba by poradil nějaké Festiny. :)

 

Že bych s ním ty modré v prvním postu zkonzultoval? Jen aby nakonec nebyla z konzultace třeba inzultace :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenosti s US značkou MAGNUS? Zaujaly mne jedny z jejich produkce, ale vůbec nevím, co to je zač...

 

post-33556-0-30557500-1393934211_thumb.jpg

 

 

Tak už jsem našel info na wus a je to čína, která sa maskuje za US značkou, tak nic...
 

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People: Ale no tak... Fashion ne :lol2: Znáš to, několik dnů koukáš, pod ruku ti přijde to i to, ne jedněch se ti líbí to a na druhých ono. A pak mezi tím bloumáš a snažíš se najít ještě něco jiného a pak už se probíráš i v totálních blbostech...

Prostě už jsem z toho na nervy. To, co se mi líbí, je většinou malé (40mm je pro mne aut. 42mm je hranice, kdy ty hodinky vypadají na mojí tlapě společně s dalšími rozměry těla (obvod ramen kolem 140) ještě jako hodinky a ne jako hračka)

 

Misoo: Já neříkal, že Seiko ne, ale nejsem si jima jistý... A stejně to mám s Orientem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som bral jedine toto SRP493

 

Koukám pořád na Seiko, jelikož u toho hledání jich tam vidím stovky, ale fakt nevím. Ve chvíli, kdy člověk má jedny potápky Seiko, byť v jiné barvě, tak nemá chuť mít další téměř úplně stejné hodinky... Alespoň já to tak mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tyhle solární Citizeny? Je to model AW1191-51L, na ebay za cca 120 USD + poštovné a DPH.

Ty jo, asi ne. Ta druha barva me tam dost rusi. Ja se na to asi na par dnu vykaslu a vratim se k tomu az vychladnu. V sobotu dovezu Laco, tak chronobundus se bude mit na chvilku cim krmit a pak se uvidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Mně se zatím suverénně nejvíc líbí Mido Ocean Star, co nahodil Snow.

 

A co se vintage chronografů týče, tak mne v poslední době "překvapivě" zaujaly Seiko, kterými si nedávno udělal radost emef,

 

5uba3ura.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď modré Sumá alebo Seiko-6138-0030-kakume-speedtimer-chronograph, to sú podľa mňa asi najkrajšie Seiká

post-31381-0-93801500-1393959338_thumb.jpg

zdroj: http://forums.watchuseek.com/f29/fs-seiko-6138-0030-kakume-speedtimer-chronograph-714823.html

Upraveno uživatelem brumko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela výjimečně se musím Peopla zastat a plně s ním souhlasit,proč ne ty jeho a proč ano ty tvoje návrhy,vim,udával jsi je jako příklad,ale jsou strašný.Snow se snaží prosadit dobrou kvalitu za slušnou cenu,ale musíš si dát práci sehnat je slušně jetý v cenové hranici.Taktéž můj tip bude spíše nutno sehnat jetý,nemám značku příliš v oblibě,ale tentokrát udělám výjimku,neboť nové se dají sehnat již od 14 táců a za tu cenu mi přijdou zajímavé,rozhodně jedna ze značek,která je obecné veřejnosti v širším povědomí.V odkazu si je můžeš prohlédnout na tahu.Akorát 42 mm,super velikost.

    Tissot  T066.407.17.047.00

 

   

 

    http://www.ebay.co.uk/itm/Tissot-SEASTAR-1000-Automatic-Wristwatches-Men-T066-407-17-047-00-/230961734013

 

                                                                                                                                   a šílenec ke kvádru

post-17935-0-36081500-1393959295.jpg                                                                             post-17935-0-29362000-1393959368.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...