Přejít na obsah

dawe009


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Obchod s Davidem proběhl naprosto v pořádku. Vynikající komunikace od prvního kontaktu až po uzavření obchodu. Byla to velmi příjemně strávená hodinka. Karty na stole, vše v pořádku a navíc cenná výměna zkušeností ať už hodinkových či životních. Velmi vysoce hodnotím celkový přístup k věci, jako i přehled v problematice chrono. Rozhodně doporučuji. Díky Davide. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Ako novacik v tomto smere som mal obavy ako to cele dopadne. Dawe bol v tomto smere velmi ustretovy, vsetko prebehlo super. Komunikacia, dohoda, stretnutie na pol ceste - vratane info od skuseneho predajcu - po mojich biatec tak prvy vazny kusok z ruk tohoto pana, tesim sa na buduce ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přesně kvůli takovejmdle lidem sem tady. Řeknem, podáme ploutev a až pak se řeší malichernosti jako peníze. David je supr rovnej chlap a jednoznačně vylepšuje zdejší průměrné skóre gentlemanství.

Jak se řiká, vrána k vráně sedá, takže to určitě nebylo naposledy. Vřelé díky a těším se na příště, ještě tu na Tebe jeden kousek čeká :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David mě maximálně potěšil, obchod seděl podle domluvy a ještě mi vyšel vstříc s dopravou. Osobní předávka příjemná, pohodovej týpek. Doma jsem pak dodatečně zjistil, že do balení přidal bonusový dárečky :-) Zkrátka vše super a rád kdykoli zopakuji. Davide, díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

David za mnou do Brna přijel až z daleké Prahy, setkání proběhlo na domluveném místě na čas a vše šlo hladce přesně dle dohody.

David je fajn chronomagor a s ním i jeho drahou polovičkou, bych mohl povídat dlouho a kdybych jim tolik neskákal do řeči, tak bych se toho určitě i víc dozvěděl. :D

Setkání to každopádně bylo příjemné a rád si to někdy zopakuju.

Jsem rád, že se tady najdou takhle fajn lidi a za mě rozhodně nemůžu jinak, než vřele doporučit.

Díky za obchod a ať se daří.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Přidávám se k zástupu kladně hodnotících. Dawe v roli kupujícího zboží nehodinkového charakteru je obchodní partner k pohledání. Žádné kecy a rovnou na věc.

 

Děkuji a doporučuji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem velice rád a spokojen v roli kupujícího, když prodávajícím je David. Rychlá domluva, sraz někde mezi, příjemný rozhovor, zboží v perfektním stavu, present nádavkem. Děkuji za obchod a těším se na příště. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...