Přejít na obsah

Breitling Super Avenger A13370


Doporučené příspěvky

Pozdravujem vsetkych vazenych clenov tohto fora! Som tu este novacik hoci uz nejaku dobu sledujem a citam tento forum, na to aby som pridal prispevok som sa len odvazil teraz :) a to hned zacinam hodinkami ktorych som prednedavnom ziskal. Splnil sa mi tymto sen z malicka vlastnit jedny Bécka. A podme na fotky ktore su fotene mobilom, takze sorry za kvalitu/nekvalitu.

post-33015-0-33707300-1395350641_thumb.jpg

post-33015-0-64880500-1395350642_thumb.jpg

post-33015-0-64353400-1395350643_thumb.jpg

post-33015-0-77995200-1395350644_thumb.jpg

post-33015-0-68834500-1395350645_thumb.jpg

post-33015-0-55642300-1395350646_thumb.jpg

post-33015-0-27638900-1395350660_thumb.jpg

post-33015-0-39262000-1395350661_thumb.jpg

post-33015-0-99148500-1395350661_thumb.jpg

post-33015-0-70419500-1395350662_thumb.jpg

post-33015-0-53316900-1395350663_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paráda. Jen ten tvůj posun dál bude asi náročnější...

 

Dakujem a mas pravdu. Zacal som to pred zhruba rokom s Victorinox Summit XLT, nasledovali Longines HydroConquest Chrono a teraz som tu. Breitling ako znacka aj typ SA ma posunul do uplnej phody, no ale ze dokedy to vydrzi.... to nemozem predpovedat len dufat ze dlho :D. Cas vsetko ukaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem vsetkym :)

 

Pekne Becka, uzivej si jich! ...a neboj vzdycky je kam dal jit.....:-)

Ano a prave toho sa bojim :D

 

Ty wole ty jsou SUPEEER!!! OMG, taky je potřebuji :D :D ... Fakt paráda kolego. Užívej si jich :) .

Ako seba poznam budem rad ked dlhsiu dobu vydrzia, potom ti ich mozem posunut dalej ;)

Gratulujem,chlapske hodinky,kus zeleza. :jawdrop:

S tym priemerom skoro 49 mm, normalne tahaju ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rád, díky za nabídku, ale já řeším nové vs. starší. Respektive Avenger Seawolf Chrono Black Dial - nové*(hrozně mě láká SuperQuartz a Professional Hercules (znovu a opět) . A pak si to tady zakážu a nebo si řeknu o banána :D :D :D , protože jinak mi z toho jebne :) .

 

Jsou fakt parádní!!!

 

* pro představu, co mám v hledáčku :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rád, díky za nabídku, ale já řeším nové vs. starší. Respektive Avenger Seawolf Chrono Black Dial - nové*(hrozně mě láká SuperQuartz a Professional Hercules (znovu a opět) . A pak si to tady zakážu a nebo si řeknu o banána :D :D :D , protože jinak mi z toho jebne :) .

 

Jsou fakt parádní!!!

 

* pro představu, co mám v hledáčku :) ...

Samozrejme, to som ponukal len zo srandy ;) Priznam sa ze poprve som chcel aj ja s cifernikom ktore maju arabske cisla ale napokon mi prisli tie do cesty a nevedel som odolat :D

A aj tie Emergency su ozaj suprove, aj na vyzor su robustne, take chlapske. Od B sa mi este velmi pacia SOH alebo Chronomat s B01 stojcekom, a hlavne ze je to uz inhouse. Dost rychlo sa da zo seba urobit chronomagora :D ani si to nevsimnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D když vidím s čím "začínáš" Ty, tak si říkám, kde budeš mít strop :D :D ... Já pořád přemýšlím, do čeho vlítnout, protože když si aspoň jednou ty Avengery nebo Super Avengery nekoupím, tak se toho pocitu asi nezbavím :) a pořád se budu "točit" na místě. No sám jsem zvědav, jak to dopadne :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaciatok bol celkom v pohode, Victorinoxky potom Longinesi ale problem je v tom ze to prebehlo za necely rok :rolleyes:  No a ten spominany strop, tazka otazka, mozno ze v pohode ostanem cca v tejto cenovej hladine alebo ostanem pri zn. B a pocitim hodinkovy klud (citim ze to tak rychlo nepride) ale ak tak premyslam uz v ten den ked som mal SA doma takisto som pozeral moje oblubene stranky ci niekto neponuka nieco super za dobru cenu...... :frusty:  samozrejme skusal som sa presvedcit ze to tak nie je, to je len zvyk  :lol2: To na 100 % viem ze Zenith a Rolex chcem vyskusat!

Ked nad tym tolko rozmyslas, nemas inu moznost len si ich kupit  :rolleyes:  virus chronobundus ta aj tak nenecha len tak napokoji  :thumbsup_anim:  kup si ich a budes mat klid, ale nezabudni, to je len docasnee  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vím :D , ale já myslím, že bych se mohl usadit. Protože Rolex nechci, nijak mě neláká, několikrát jsem zkoušel opěvované modely a nikdy jsem jim nepřišel na chuť. Takže já už můžu výš jen k PAM, IWC nebo Zenith ... :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradne..ale ako pisu kolegovia. Na ziaciatok si si dal dost vysoko latku.

Este, ze stale je kam postupovat.

Ja na moje Avengery Sealandy nedam dopustit

 

Dakujem. Mozno, ale mozno ze uz nebudem chciet postupit vyssie  :rolleyes: mozno ze sa vyliecim  :thumbsup_anim:

 

 

Krásny, jen mi prijdou byt docela veliky.

 

Ten rozmer aj ma trochu vystrasil ked som o tom len cital ale v realite su uplne v poho, daju sa aj na mensie zapastie (moje 19). Problem je len v tom ze mensie si teraz uz neviem predstavit   :frusty:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...