Přejít na obsah

Longines HydroConquest


Doporučené příspěvky

HC mam asi dva mesiace a uz som skrabol vlozku neviete co stoji vymena

 

Na výměnu se vykašli, nech to tak. Co budeš dělat, až vložku vyměníš a zase ji škrábneš? To by si se z toho zbláznil. Hodinky nos, od toho jsou. Přece tu vložku nebudeš měnit pokaždé, když na ní objevíš nějaký škrábanec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Nenašel jsem žádné vlákno o hydroconquestech, kde by se o tom diskutovalo, tak se s dovolením zeptám tady. Jak řešíte když délka tahu úplně nesedí? Dírky na sponě mají  možnost regulace do 4 mm, dílek tahu má 12 mm, čili asi 8 mm je takíkajíc mrtvých a já bych potřeboval zrovna něco mezitím, chtělo by to prostě půldílek tahu. Existuje něco takového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím! Ano, jsem to já. O problému s nevyhovující délkou tahu bych mohl vyprávět. Celé se to řešilo v jiném podobném vláknu tady:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/17640-longines-hydro-conquest-automatic/?p=1168082

 

V klidu si ho přečti, ať víš podrobnosti. Abych tě ale moc nenapínal, tak si půldílek objednáš přes Bechyněho. Už budou nejspíš vědět, cestu jsem ti prošlápl  :D Ve vláknu máš i referenční číslo tohoto náhradního dílu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, já věděl, že to půjde. Dík za odkaz na to správné vlákno i za předání zkušeností, půldílek objednám i když mně by stačila asi i ta dírka navíc, ale to už je zásah, který by se třeba nemusel povést, to riskovat nebudu. Conquesty jsem měl, tam mi délka tahu délka tahu vyhovovala bez kombinací s půldílky, ale to byla spíše náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...