Přejít na obsah

Omega Seamaster 300 James Bond


vareka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

beeman: těším se na fotky!

 

 

vareka: jsou krásný!

 

 

Vladar91: jo 98% jsou mobilovky, ačkoliv mám doma i zrcadlovku, stativ, externí blesk atd. Nechce se mi s tím tahat. Většinou, když se k tomu focení nutím, nic nenafotím. Mobil mám u sebe furt, tak můžou ty fotky vznikat, tak nějak samovolně nenásilnou formou. Ještě jednou díky za pochvalu, ale moc to nikde nešiř, protože tím by jsi urážel skutečné fotografy co tu mezi námi jsou.

 

 

 

Díky pánové, pokusím se něco sehnat. Bude rozhodovat stav a v neposlední řadě i cena, nebudeme si nic nalhávat. Potom se jistě pochlubím, ale nebude to hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě štve Co-Axial. Oni tvrdí, že to má delší úseky mezi servisy, ale zase ta palba je fakt vysoká. ETU udělá spousta lidí tady na fóru a za menší peníze. U mě je to boj. Já měl chvíli černé SMPc keramiky a byly to úžasné hodinky. Ten lesklý cifr, plastické indexy, ručky, luneta jsou magické atributy! Bohužel, nevidím výhodu Co-Axialu. Říkal jsem si, že bych vzal nějaké bez něj. Jenže, jaké? Bondovky s vyšisovanou lunetou z plechu, plochými indexy a krátkými ručkami? To bych asi nezvládl. Hlavně ty krátké ručky. Pak už je vše jen Co-Axial. Keramiky zase mají ten krásný, ale nesmyslný AR zvenku. Krásný safír, který skoro nepoškrábeš a na něj hodí AR, který poškrábeš v pohodě. 

 

Je to celé zlo. Nakonec jsem koupil Moony, kde jsem se Co-Axialu zbavil a tuhle otázku, která mě hlodá odložil na později. Pořád to ale hlodá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beemane maji ty kvarztky stejny tah jako klasiky? Respektive maji sroubkovy tah az keramiky nebo ho nejake vlnky mely driv? Me se neskutecne libi ta spona (keramiky ji maji hure vyresenou) Pro me to jsou idealni hodinky. Vys uz mi davaji smysl jenom GS divery s SD ale to za par let.

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jen pro informaci, kompletni servis SMP300 s 1120 u Dušáka - 14 900,- Co vše se dělalo ale neřeknou. Byla špatná korunka - vyměnili, překolíkovali tah, vyleštili, tlakovka, vibrograf, ale zda-li něco měnili ve stroji už nesdělili.

 

Hmm to je docela pálka. Teda alespoň na můj vkus když si uvědomím že vlastním asi šestery hodinky právě v cenové relaci okolo 15k a to jsou dvoje i v titanu tak zvedám obočí.

Když už jsme u toho servisu, neví nějaký SMP fanda zda se dá přehodit plechová luneta z SMP z roku 2002 za keramickou z novějšího modelového roku? Vážně uvažuji o starších SMP s ETou před co-axialem ale tyto starší kousky mají vždy škrábance na plechu a keramika by to vyřešila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Dotaz na zdejší odborníky. Rozhodl jsem se poslat bondovky do světa, ale nemám vůbec představu o ceně. Jde o model 2220.80.00, Co-Axial 41mm. Koupeno 12/2010, poslední servis tuším 2013. Bežně nošené, ale nějaké brutální vrypy nemají a safír je 100%. Poradíte prosím? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...