Přejít na obsah

ZENO-WATCH


tom

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po roku...

Před necelými dvěma roky jsem koupil přímo v Novém Městě nad Metují moje první a zatím poslední Zena. Hodinky se mi líbily hned na první pohled. Chtěl jsem něco k obleku, nic moc hogo-fogo. Trval jsem však na automatu. Myslím, že se docela povedly. Našel jsem je potom pouze v katalogu amerických prodejců mezi staršími modely. Mě to nevadí, líbí se mi, oblek nosím zřídka, právě tak jako Zena, myslím, že bych snesl i další....Přikládám foto...sorry nějak mi to tím telefonem moc nejde...doufám, že zvládnu připojit fotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

S černým ciferníkem budou určitě taky fešácký. Dnes už bych se ale díval po trochu větších. 40mm bez korunky je docela málo, i když je to model bez lunety a ručičky jdou až ke kraji. Nelíbí se mi většinou hodinky (jakéhokoliv určení), které mají uprostřed obrovské** těla ručičky jak mrzáčky....

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...
  • po měsících...

Podařilo se mi sehnat jedny Zeno Watch Basel, trocha práce a jsou z nich parádní hodinky :-), sice to trochu dalo zabrat, ale myslím, že se námaha vyplatila :-)

post-44637-0-64407100-1579613941_thumb.jpg

post-44637-0-85332000-1579613951_thumb.jpg

post-44637-0-33283500-1579613959_thumb.jpg

post-44637-0-20511800-1579613970_thumb.jpg

post-44637-0-81073000-1579613983_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pekne hodinky. To dynko si prelestil tedy dukladne :-), nejsem odbornik, ale mozna to chtelo jemnejsi brus. Nevis, jaky je v nich strojek?

Tento: ETA 2892-2M. Leštil to pan M. Iléss s Radvánovic - Turnov. Také mi to připadá, že to trochu vzal víc :-( ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Diky.

Fotky to mozna zvelicuji, ale ja si jedny hodinky takhle zdupcil houbickou na nadobi. Proste jsem to chtel zkusit. Po pravde, od hodinare bych cekal lepsi vysledek.

Nikdy jsem s tím zkušenost neměl. Ve skutečnosti to nevypadá špatně, jde samozřejmě o můj neodborný názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...