Přejít na obsah

Ball Watch Engineer II Marvelight


MarcelG

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Tebe někam poslat :)

už před lety sem se zapřísahal, že tam už nikdy nepáchnu .... po tý včerejší grotesce jsem se utvrdil, že se tam za ty roky nic nezměnilo, ale tentokrát jsem to vzal už z nadhledem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

odstín nevím jak přesně popsat  .... asi ledové modrá :D - je to pěkný, z každý strany jiný dle světla dopadajícího 

 

do busu se určitě nepodívaj ..... leda až budu vozit paničky k Balatonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

eště mě v popisu hodinek zaujala teda jedna položka ....... nějak sem si neuměl představit co to jako znamená a teď sem narazil na hajzlu v jednom plátku na todle povídání ....... zkoušet to asi teda nebudu

 

 Shock resistance

? 5,000Gs

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mě zdálo z té fotky přes výlohu, ale právě když se podíváš třeba na jejich stránkách podrobně, tak je to jasný Ball bez jakéhokoliv kopírování. Ball se mi zamlouvá již delší dobu, hlavně kvalitním zpracováním za rozumný peníz :-)

Tak jasne nie je to taka hardcore kopirka a-la stein, ale podla mna to tam proste je,... napriklad tie modraky by si uplne v pohode vystacili bez kyklopa a nikto by nemohol povedat ani pol slova, ale s kyklopom uz to proste zacina v cloveku hlodat a ja to nemam rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 

komu neni rady,... no kazdopadne gratulacia, 50K ci kolko za ne chcu, sa da rozhodne za hodinky utratit aj horsie.

Hehe.....ja tomu furt nejak nerozumim.....co je teda na tech hodinkach spatne? ...... to ze maji na datumu lupu? ..... ja se asi vozeru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

ja tam nevidim vubec nic..... lupa jako u kazdejch jinejch hodinek s lupou a indexy jsou u ball velky jenom a pouze pro to aby se zakryly trubky a mohly to bejt voblekovky ...... to sem klidne smrkni nejaky grand seiko ..... to budes cubrnet ..... cali a ty rolex se ti libi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tam nevidim vubec nic..... lupa jako u kazdejch jinejch hodinek s lupou a indexy jsou u ball velky jenom a pouze pro to aby se zakryly trubky a mohly to bejt voblekovky ...... to sem klidne smrkni nejaky grand seiko ..... to budes cubrnet ..... cali a ty rolex se ti libi ?

Já myslel, že ty indexy jsou malý tritiovy kvádříky, nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nie, nijak zvlast sa mi nepaci ani R, nemam rad hodinky kde su vsetky indexy rovnake.

tak si to měl rovnou napsat .... něco jako v duchu "vole jsou to stejně  hnusný hodinky jako rolex"  ...... takhle mě tady tahat za nohu ..... až sem z toho usnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...