Přejít na obsah

Ball Watch Engineer II Marvelight


MarcelG

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

 

A preco si YPO vlastne nevzal tie Toblinove z predjneho vlakna? Design 100% povodny a este by si usetril,... alebo si new watch snob?

Toblinovo se nehodej na vesnickou tancovacku ..... ja chodim dost casto k muzice a hazim prasatka na vycpanyho muflona ..... voni se mu pak blekskaj voci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chi, chceš je? :)

Asi před týdnem jsem si spočítal, že už mám v hodinkách skoro na Expy (to mě dost vyděsilo), takže si pořád říkám, že kdybych něco přikupoval, budou to DS-1 místo Conquestů. Bohužel mám smlouvu do 31.8. a novou bych měl  podepsat teprve příští týden, takže v takovém období nejistoty kupovat další hodinky by asi nebylo správné, navíc toho mám stejně nějak moc. Původně jsem si myslel, že je vezmu, abych otestoval mou kompatibilitu s automaty a pak mohl koupit zpět ty DS-1 - mé první hodinky na foru.

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím... po přečtení tohoto vlákna jsem zjistil, že jsem fakt sto let za vopicema :whistling: Takže BALL jsou na prodej i na živo k vidění v Arkádách, což je míň jak kilák ode mne z práce? :rolleyes: Hmmmm, takže místo pauzy na oběd bude pauza na slintanou za výlohou v Arkádách? :lol2: Přidá se někdo?  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...poprvý venku .... říkaly že sou u mě spokojený

 

Za me pecka, libi se mi moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Tk som sa bol na ball tiez podivat a trochu som im asi krivdil, tah maju krajsi nez rolby a na zivo ten prvotny tien designovej inspiracie hodne utlmuje ten RR bazmek na sekundovke.

já se teda přiznám no 

 

po tědle BALL sem pokukoval asi měsíc poté co sem je znovuobjevil, páč mi připomínaly milgauss, kterej sem si  taky kdysi pořídil 

 

jenže milgauss sem hned po příchodu od bechyněho strčil do plechový skříně ... po třech nedělích vyndal a  hned prodal páč mě to prostě nebralo .... sem byl asi nevyvinutej nebo co

 

noa s těmadle BALL sem si říkal že bych to moh zase jako zkusit (mrňavý, divný hodinky)

 

tak sem měsíc přemejšlel až nadešel den D ..... teda den B .....

 

sedím si tak doma ..... osmý pivo ..... nuda .... tak si říkám "kurva jedu se na to podívat a rozhřešení učiním na místě ... nejsem žádnej amatér přeci"

 

tak sem tam dojel, a rozhodnutí za mně udělalo devátý pivo co sem si dal po cestě

 

druhej den sem se z hrůzou probudil cože jsem to zase učinil a hodinky dal opět do plechové skříně

 

včéra sem je vyndal a hle ...... jiskra přeskočila ..... ještě sem teda úplně nechytnul, ale vidím to tak 80:20 že když se neprodají tak zůstanou doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...