Přejít na obsah

Omega Speedmaster Professional a GasGasBones


pavel_k

Doporučené příspěvky

Tak jsem si udelal radost a vcera mne prisel balicek z http://www.gasgasbones.com/  Vybral jsem http://www.gasgasbones.com/ggb-goodies/watch-straps/spv1.html a vysledek se mi libi....

 

post-7254-0-12812300-1400754968_thumb.jpg

 

Zatim se zda, ze to je jeden z nejpohodlnejsich strapu/remenu, co jsem kdy mel...

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to klasika, je to pohodlný, k tě hodinkám to patří. Ale jestli nenosíš skafandr, tak to ty hodinky degraduje. Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi to pouťové hodinky spolužáka s 6. třídy.

 a hyn se hukaž - čím ti to a jaký konkrétně spolužáky z 6.třídy a jejich hodinky z pouti a které konkrétně připomíná ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 a hyn se hukaž - čím ti to a jaký konkrétně spolužáky z 6.třídy a jejich hodinky z pouti a které konkrétně připomíná ? :D

 

Byla to nějaká noname chrona, ale na podobném sucháči. Je to možná předsudek, ale na mě sucháč působí strašně lacině, prostě suchý zip mi moc neimponuje. Když moony, tak na tahu/řemenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla to nějaká noname chrona, ale na podobném sucháči. Je to možná předsudek, ale na mě sucháč působí strašně lacině, prostě suchý zip mi moc neimponuje. Když moony, tak na tahu/řemenu.

Souhlas, krásné hodinky- překrásná chrona, ale pokud je nebudeš nosit na bundě, tak je ten sucháč dle mého degraduje o třídu níž. Nechci ti kazit radost, ale zkus nějakej koženej řemen, podle mě uvidíš, že jim sekne víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuzi mam taky a jsou na ni opravdu krasne. Ale ver, ze suchac na drahejch hodinkach je jen otazka predsudku a na moony to pro mne patri :-)

Abys mě přesvědčil :lol2: ( přesvědčovat mě samozřejmě nemusíš, jsou tvé a tak je můžeš nosit třeba na NATu ), tak sem hoď foto na kůži , pro srovnání ( ano, vím, jedná se u mě o předsudek ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...