Přejít na obsah

Casio Oceanus OCW-S100


Trebus

Doporučené příspěvky

Měl jsem je na ruce a jsou to fajn pohodlný, bezúdržbový hodinky na lítačku, ale žádný GS zase nečekej.

Občas se ale přesně takový hodinky hodí.

Nějakej rok zpět jsem je dokonce taky zvažoval. Když tě nevezmou, tak dej vědět a třeba je vezmu já. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl jsem v ruce i Grand Seika a opravdu je to jiná liga, leskly se z dálky jak psí kulky :) Oceanusy jsou obyčejnější, ale stále jsem s nimi spokojen a občas je nosím. A seřizuji podle nich všechny své mechanické hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše kolega, jsou fajn, ale GS jsou úplně jinde. Však uvidíš.

Mimochodem ty co jsem měl na ruce pár let zpátky na Brněnským srazu, byly myslím zrovna tady kolegy. :D

Jistě už to nevím, ale dokonce mám ještě někde fotku. :)

Tenkrát se mi zalíbily tím jak byly jednoduchý, přehledný, pohodlný a až překvapivě lehounký. Poště takový fajn bezúdržbovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesměle se hlásím do řady, kdyby se ti nelíbily ;-)

Já myslím, že se líbit budou, ale naděje zůstává, protože Dokusan má velkou fluktuaci, co jsem se tak díval. :-)

Mně teď do mailu přistálo, že se něco děje v tomto vláknu a díval jsem se k Dokusanovi na profil, tak mám takový dojem.

Skoro jsem podlehl poprvé chronobundusu a napsal o ty Alpinerx, ale zatím jsem odolal a předpokládám, že mě někdo předběhne

a vyřeší se to samo. :-)

 

Tak aspoň teď, když už jsem se dokopal něco napsat, přidám na jednu starší výzvu zde, pár fotek Oceanusů. Nefotil jsem,

Copyright na fota má xxxx - chtěl jsem to původně napsat rovnou, ale myslím, že na první dobrou uhodnete, kdo to fotil. ;-)

Ještě jednou díky Vojto a omluva, že jsem to sem nedal dříve.

 

 

post-37570-0-84328000-1542754829_thumb.jpgpost-37570-0-77174500-1542754841_thumb.jpgpost-37570-0-69784700-1542754850_thumb.jpgpost-37570-0-77791700-1542754859_thumb.jpgpost-37570-0-81621700-1542754869_thumb.jpgpost-37570-0-30688700-1542754875_thumb.jpgpost-37570-0-38536000-1542754880_thumb.jpgpost-37570-0-50979200-1542754887_thumb.jpgpost-37570-0-82824500-1542754892_thumb.jpgpost-37570-0-75769200-1542754898_thumb.jpgpost-37570-0-52017500-1542754906_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj přeji hezký večer, chci se zeptat na objednání hodinek z japonska, líbí se mi oceanusky a dočetl jsem se ža je kupujete v v japonsku, jak je to se clem a dph a jak dlouho jsou z jpc do čech, mám casio aw-600 25let a zvažuji změnu, děkuji a přeji hezký večer 

 

a ještě bych rád jestli někdo dokáže poradit mám zájem o dva tipy a nevidím žádný rozdíl 

Casio Oceanus OCW-T150-1AJF Tough MVT Casio Oceanus OCW-S100-1AJF Solar Atomic

děkuji za rady a ještě jednou přeji hezký večer 

Upraveno uživatelem Petr.tanvald
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, čerstvá zkušenost. Z Japonska šly tři dny a teď jsou druhý den v Praze na celnici. Zatím ještě nepřišel mejl s požadavkem na doložení ceny, ale on určitě přijde. Pak jim pošlu potvrzení objednávky a výpis potvrzující platbu. Bude mi domereno DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se nepovedlo je z Japonska objednat.
První obchod napsal, že nedodává do Evropy.

Domluvil jsem si to přes lidi od mého zákazníka, objednal jsem na e-shopu, napsal dodací adresu na hotel v Japonsku, kde ta dotyčná by to vyzvedla a dovezla sem. Obchod akceptoval objednávku, platil jsem kartou, na kartě mi zablokovali částku.
Další den obchod napsal, že se jim nepovedlo ověřit kartu a zase nic. Tak to musela objednat ta japonka na sebe a dovezla mi to do Prahy.
Takže nakonec bez cla a DPH :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, čerstvá zkušenost. Z Japonska šly tři dny a teď jsou druhý den v Praze na celnici. Zatím ještě nepřišel mejl s požadavkem na doložení ceny, ale on určitě přijde. Pak jim pošlu potvrzení objednávky a výpis potvrzující platbu. Bude mi domereno DPH.

Taky mám něco z Japonska na celnici a taky už je dva dny status "uložení zásilky na vyměňovací poště" a zatím bez požadavku na doložení. Asi toho teď před vánocema mají hodně.

Tak snad se brzo dočkáme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se nepovedlo je z Japonska objednat.

První obchod napsal, že nedodává do Evropy.

Domluvil jsem si to přes lidi od mého zákazníka, objednal jsem na e-shopu, napsal dodací adresu na hotel v Japonsku, kde ta dotyčná by to vyzvedla a dovezla sem. Obchod akceptoval objednávku, platil jsem kartou, na kartě mi zablokovali částku.

Další den obchod napsal, že se jim nepovedlo ověřit kartu a zase nic. Tak to musela objednat ta japonka na sebe a dovezla mi to do Prahy.

Takže nakonec bez cla a DPH :-)

 

Já jsem je objednával na www.seiyajapan.com a s dodáním do Evropy nebyl problém. Nějvětší zkouška trpělivosti je vždycky čekání na celníky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo to bude asi oříšek naše celni správa, ale třeba.., hledal jsem clo a vyšlo mi to na 4,5% no a pak uz dph takže bratru 13-14tis. Rad bych zase jap hodinky, ty co mam na ruce tak jsou stare 25let, nikdy se nezastavili, a uz nevidim poradne na dig displej a sklo ja tak poskrabane, ze se mi špatně vidi na cifernik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo to bude asi oříšek naše celni správa, ale třeba.., hledal jsem clo a vyšlo mi to na 4,5% no a pak uz dph takže bratru 13-14tis. Rad bych zase jap hodinky, ty co mam na ruce tak jsou stare 25let, nikdy se nezastavili, a uz nevidim poradne na dig displej a sklo ja tak poskrabane, ze se mi špatně vidi na cifernik

Upraveno uživatelem Petr.tanvald
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...