Přejít na obsah

Casio G-SHOCK MT-G


sharz

Doporučené příspěvky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Na Casio lumi výborná. A hlavně bych neměl problém si je kamkoliv vzít. Voda písek les poušť, myslím, že nic nevadí.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nějakém vlákně jsem četl ten názor, tak se mi to zalíbilo. Jsou fakt dost dobrý. A kupodivu pohodlný na nošení i přes větší rozměry.

JJ  :) , takovými názory fórum jen srší. Ať ti hezky slouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

Tak jsem nakonec neodolal a dnes jsem objednal tyto:

 

Casio G-Shock Limited Edition MTG-S1000D-1A4ER

Nakonec jsem se rozhoupal hlavně proto, že se mi líbí už od doby, kdy se u nás objevily a navíc je to limitka, tak že půjdou sehnat čím dál hůře. Troufám si říct, že ty moje jsou jedny z posledních dostupných v Čechách, No, každopádně to bude moje první zkušenost s novými, velkými G-Shocky, protože jediné, které mám, jsou asi 14 let staré GW-300E, které se už začínají rozpadat, nefunguje seřizování rádiem a stěžejka je na jedné straně zalepená vteřinovkou. Ty nové jsou každopádně úplně jiný level a jsem zvědav, jaké budou... Až dorazí, napíšu nějaké info a hodím fotky...

Jo, koukal jsem ještě na ty ne-limitkové černé, ale po pravdě, myslím, že bez té červené vypadají dost obyčejně, Ta červená na limitce jí dodává šmrnc...

 

PS: Fotky jsou zatím jen z obchodu, ale po pravdě, pochybuji, že budu schopen dodat lepší...

post-39962-0-34042000-1523813570_thumb.jpg

post-39962-0-17805500-1523813588_thumb.jpg

post-39962-0-47238100-1523813596_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou konečně doma a nelituju, Navzdory velikosti sedí dobře na ruce a ve skutečnosti vypadají menší, než napovídají papírové rozměry. No, jsem zvědav, jaké budou...


Zatím mám jen pár fotek z vycházky s naší šelmou psovitou, ale pak ještě něco přidám... Zatím super....


post-39962-0-65874600-1524066996_thumb.jpg

post-39962-0-35494800-1524067008_thumb.jpg

post-39962-0-95248500-1524067020_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj kolegové

 

Tak vidim, že je tu pár stejných nadšenců jako já a pořídili jste si tyto pecky.... nedávno jsem zde koupil MT-G S10000BD, tedy ty z první fotografie tohoto téma. Musím říct ze jsou hezčí a nositelnější než jsem čekal a jsem z nich nadšenej. Chtěl bych touto cestou požádat o český manuál pokud jste někdo ochotni třeba nafotit a poslat mailem, bohužel u oficiální distribuci jsem nepochodil.

Předem díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...