Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Tak, pred tremi lety jsem imaginarne uzaviral vlakno Moje Schaffky a dnes udelame male repete tady. Od vcera totiz nemam zadne Konradovky. Byl to krasny pribeh. Statistika je toho dukazem, pres 130 stran, pres 2600 prispevku a pres 166 tisic zobrazeni. To tady muze rict maloktere jednotematicke vlakno a je to trikrat vice, nez vygenerovaly Moje Schaffky. Diky vsem. Damasko, holt, i pres svou chladnou nemeckou ocel a estetiku, vzbuzuje emoce. A tak to ma byt. Oboje inhauzy zustaly na foru a to je dobre, neni jich tady moc. DK10 jsou tu myslim dvoje a DK101 jedine. Opravte me, jestli se pletu. No nic. Ceka me ted chvili uzivani si nicnedelani, slunce za me natahuje a borci na vysilaci v Mainflingenu za me nastavuji presny cas. Po mnoha strikne mechanickych letech je to pondelni rano prijemne komfortni. A taky se pomalu zase ucim spolehat se na datumovku. Ta, s tim mym odkladanim hodinek pres vikend, ukazovala spatne datum casteji, nez by bylo zdravo, takze pri podepisovani papiru jsek kouknul na hodinky a pak jeste radsi znova na comp. Proste priste to v mechanice musi mit rezervu aspon sest, sedm dni, nebo nemit datumovku.  

Takze ahoj Damasko, dylo to fajn, a zacnem psat novou kapitolu.  B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...