Přejít na obsah

Omega Seamaster Professional 2220.80.00


Doporučené příspěvky

Bondovky byly první hodinky, které jsem si pořídil díky chronomagu. A mám je dodnes.

Gratuluji a užívej. Vlnky jsou vlnky a modrá je modrá. Pohodlnost při nošení je nedostižná. Určitě je neprodávej, až začneš koukat po dalších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Moje jsou focený Iphonem (čtyřkou, ročník 2010), která má totálně poškrábaný sklíčko chránící čočku foťáku, takže chápeš, že taky nejsem z výsledku fotek spokojen. :)

 

Ale ty hodinky to vynahrazují, jsou v daný cenový kategorii hodně návykový. Podle mě si je už nechám. (haha, uvidíme, chronobundus umí potrápit) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Díky, pánové.

 

Na fotkách jsou dokonce lehce mohutnější, ale v reálu sedí jako ulitý, jsou úplně stvořený pro úzký zápěstí.

 

Jsem rád, že jsem je v sobotu vytáh na čerstvej vzduch, chudinky dostávaj denně dávku kancldivingu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

tak drzim palce aby ta to niekedy nenapadlo, lebo sa to proste stava :-) Ked tak treba rozhlasit vsade, v ramci prevencie pripadneho predaja, ze si ich uz upisal svojmu synovi (aj ked este nenarodenemu/neplanovanemu alebo inemu potomkovi, pripadne psovi apod.)

 

Posledne dni pozeram pol okom po novej bezvlnkovej keramickej verzii, ale kupu ozaj neplanujem, mozno ked tak nejaka vymena. Onehda ma ale omega nastvala ked vlnky zrusila, podobne ako ked Becko uviedol tie nove strasne modely, od ktorych uz ale aj upusta zda sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Při čekání v koloně, holt daň za demokracii. 

 

(Kvůli několika ekologům nedostavěný úsek Lovosice - Ústí nad Labem dálnice D8, jezdí se po přecpaný okresní silnici plný kamionů. Snad to dneska nebyl smrťák.. ŘIdič kamionu asi usnul..)

post-20973-0-69435600-1428427143_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...