Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Siwi, tvoje fotky v tomhle vlákn? a v threadu "Co máte dnes na ruce" dokáží fantasticky zprostředkovat pocity, které k hodinám chováš, tj. zamilovanost a okouzlení... Snad se nepletu :-) Máš na svědomí, ze v mém seznamu potápek, které chci vyzkoušet, jsou Sporttauchery i modré Hydry. Zaplať pánbůh, že jsi nestihl udělat moc fotek Certin :-) a že nejsi moc promiskuitní, jinak by se mi ten seznam pekn? natáhnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem vážně rád, že se hodinky i fotky líbí. Vždyť o tom to tu celé je  :D
 
martar: Odhadl jsi to naprosto přesně. Každé hodinky, které nosím, opravdu miluju a milovat musím. Jinak bych je na ruce nesnesl. Snad proto nejsem tolik promiskuitní. Ať už zvolíš Sporttauchery nebo Hydropónie, litovat určitě nebudeš. Oboje jsou v každém případě kvalitní a mají svého vlastního ducha.
 
Archimedy jsou vskutku sportovní hodinky k tričku a džínům (obleku se ale taky nebojí). Díky barevnému provedení a sklíčku s antireflexem nabídnou uživateli vždycky nový a zábavný pohled. Dodnes si je rád vyndám z hodinkovnice a prohlížím. Naproti tomu Hydro Conquesty působí i přes své sportovní určení jako hodinky pro skutečně dospělé lidi, kteří už vědí, co chtějí. Jejich vzhled je ušlechtilý a člověk hned ví, že má švýcary. Ta modrá je na sluníčku úchvatná. A nejde jen o vzhled. Etička, co v nich tiká, mi za uplynulý měsíc vykázala průměrnou denní odchylku 1,54 sekund do plusu. Přiznám se, že když někdo podobnou hodnotu u svých automatů uváděl, měl jsem problém mu to uvěřit. Tímto se všem dotyčným hluboce omlouvám. 
 
Těch zmiňovaných Certin je škoda. Být o 2-3 mm menší, zůstal bych u nich. I přesto, že stály o půlku míň než Longiny, na zpracování to vidět rozhodně nebylo.
 
jencekgs: Rozhodně to nevzdávej. Fotit hodinky (obzvlášť některé, jako třeba ty Longiny) je dost těžká věc. Chce to hodně trpělivosti a počítat s tím, že po několikahodinovém snažení ti zbudou třeba jen 3-4 použitelné fotky  :D Zbytek zahodíš nebo si necháš jen pro sebe. 

 

Bells: To rozhodně udělej a nebudeš litovat. A měj na paměti, že v reálu jsou ještě hezčí. Fotí se dost špatně  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho jakým tempem sypeš ty fotky to spíš vypadá, že se fotí velice dobře :) a moc se mi líbí co jsi napsal: "Naproti tomu Hydro Conquesty působí i přes své sportovní určení jako hodinky pro skutečně dospělé lidi, kteří už vědí, co chtějí. Jejich vzhled je ušlechtilý a člověk hned ví, že má švýcary" přesně to v nich vidím i já a lépe bych to nenapsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hromada hezkejch fotek tady, díky!

to bylo keců, dy´t to umíš umístit do formátu (což je tady hromadě lidem cizí), kompozičně je spousta z nich originálních, parádní světlo na mnohých, atp. vážně pěkný!

Upraveno uživatelem Sedlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to tě musím ještě popíchnout jednou "náruční" fotečkou  :D

 

attachicon.gifDSCN3065.jpg

 

Ufff :wub: i když teď jak je mám takle před sebou jsem přišel na jednu jedinou věc, která není tak úplně dokonalá, teda samozřejmě jen v mých očích a to hodinová ručka, ta lumi ve tvaru kosočtverce mi tam trošku nejde, nemám pro to extra vysvětlení, prostě to tak vidím, ale stejně jsou prostě boží, to se nezmění :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, pri niektorych svetelnych podmienkach, ked kov neni vidno, ale len biela lumi (pripadne v noci samozrejme), hodinovka zmizne a ostane namiesto nej len onen bajny kosostvorcovy utvar... neni to pre odcitanie casu to prave orechove, no zas kto si moze povedat ze ma v hodinkach p..u ? :punk:  :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky jsem si říkal, že bych na hodinové ručce nesnesl žádný specifický útvar. Takové ty různé cibulky, šipečky, mercedesy nebo pičusky. Preferoval jsem čisté formy bez kudrlinek. Ale tady jsem si na to zvykl a nijak zvlášť mi to nevadí. Aspoň se ta ručička neplete s minutovou, když je v zákrytu s podlouhlým indexem. To je asi důvod, proč je výrobci takhle "zdobí"  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne tiez vadia 'mercedesy' a podobne veci. Tuna je to aspon pomerne k samotnej rucicke celkom decentne a pokial nenastanu dane svetelné podmienky, tak je to v podstate klasicka rucicka. Jedine co by som zmenil, aby potiahli lumi trosku nad aj pod kosostvorec, nech je to rucicka aj za danych svetelných podmienok :)

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasna foto, ta modra je supr! :)

mne sa to vrubkovanie praveze paci, akoby tie lestene plosky pokracovali plynulo cez posledny clanok az na puzdro a lunetu  :thumbsup_anim:  pri samotnom toceni mi minimalne vadi, ze ju za tie hladke casti nesmiem drzat :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní fotky, mně ta hodinovka ani nevadí, jen se mi víc líbí na Tudorech, kde je plná lumi, zas nemaj ten tvar orgánu jak tu vzpomínal Misoo, v každym případě v týhle cenovce těžko hledat něco s podobným MI a zároveň s ěmito technickými vlastnostmi, jenom škoda, že na novym modelu nezamakali trošku líp , potenciál tam byl. Pěkný vlákno a pěkný fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemonultimate: Myslím, že ty nové HC vůbec nemusely být. Mohli zůstat u původního modelu. Ciferník s čísly je posouvá někam na úroveň dětských hodinek.
 
bacil.357: To víš, však to taky nejsou hodinky z tržnice  :D

 

Ale jestli to máš radši bez lumi, tak tady:

 

post-437-0-33711400-1408211612_thumb.jpg

 

post-437-0-95832000-1408211651_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...