Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Tož gratulace i tady, jsou moc pěkné a vypadá to, že ti sedí jak prdel na hrnec. Myslím, že si říkají o nějaké kontrastní foto, měl bys tentokrát zkusit i tmavé pozadí, na tom pak vyniknou ještě víc, ale jak tě znám, tak ty si hrát budeš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradni, take jsem na ne koukal, ta citelnost je ukazkova.

Vojta, jak chodi vterinovka po indexech?

Uzivej si nove akvizice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož gratulace i tady, jsou moc pěkné a vypadá to, že ti sedí jak prdel na hrnec. Myslím, že si říkají o nějaké kontrastní foto, měl bys tentokrát zkusit i tmavé pozadí, na tom pak vyniknou ještě víc, ale jak tě znám, tak ty si hrát budeš :)

 

Michale, díky a díky i za typ na focení. Na ruce sedí opravdu perfektně. Měl jsem trochu obavy, aby se neopakoval problém s délkou náramku jako u Hydroconquestů, kdy jsem musel pracně shánět půldílek. Tady už naštěstí půldílky jsou. 

 

O tmavém pozadí jsem už uvažoval. V kombinaci s lumi a světlím ciferníkem to bude patáda. Jenom si na to vyhradit dost času a taky čekám na ten správný nápad a inspiraci :D

 

Líbí moc. Už jsem si jich všiml na IG. Hrozně se mi líbí dýnko, podobné bych chtěl k dokonalosti u SARXů. Jak je to s přesností, je odchylka vůbec měřitelná?

 

Jo, tak dýnko u Longinů je prostě legenda. Přesnost měřitelná je. Za ty tři neděle, co je mám, pozoruju zhruba půlvteřinu. Za měsíc to teda celá vteřina asi nebude a tím se určitě vejdou do 10 vteřin za rok.

 

Paradni, take jsem na ne koukal, ta citelnost je ukazkova.

Vojta, jak chodi vterinovka po indexech?

Uzivej si nove akvizice ;)

 

Díky i tobě. Řekl bych, že vteřinovka skáče po indexech, jak má. Záleží na úhlu, pod kterým se na to díváš. Ale když si dám hodinky rovně před čumák, vidím vteřinovku přesně na čárkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem nech ti hodinky slúžia a robia radosť tak ako mne ;-)

aj tie strieborne pre ktoré si sa nakoniec rozhodol sú pekne minule som na ne pozeral v práci.

 

Jo, nakonec mi přišly zajímavější a fakt je na ně vidět líp. Ale do poslední chvíle jsem váhal i nad těma modrýma.

 

Rok má 31 365 000 vteřin a tyhle mašiny se seknou do 10 vteřin za celý rok. Neskutečná přesnost.

 

To rozhodně. Je to zas po letech zvláštní pocit kouknout na hodinky a vědět, že ukazují naprosto přesně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jedny hezci, nez druhe :clap:

S tema TH by me to take zajimalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka 5 se fakt povedla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...