Přejít na obsah

Helveti.cz


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 385
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to tady! Představuji vám limitovanou edici 100ks hodinek Traser k stému výročí ČSR. Hodinky na československé výročí odkazují barvami ručiček, ale také tritiovými trubicemi, které tvoří na ciferníku vlajku. Dýnko hodinek nese znak ČSR z roku 1918 (respektive 1920) a informaci o číselném pořadí limitované edice (např.: 001/100). 

 

Cena je zatím předběžná 11990 Kč a bude upřesněna v řádu hodin (moc by se lišit neměla).

Koupit si je můžete na našich eshopech Helveti.cz a HodinkyTraser.cz.

 

Více v článku na našem blogu.

 

Velký díky patří distributorovi Traseru - firmě Chronoshop (kubsonovi), že do toho s námi šel.

 

post-21335-0-13652000-1540554144_thumb.jpg

post-21335-0-93966100-1540554174_thumb.jpg

post-21335-0-13669300-1540554160_thumb.jpg

 

Více fotek připravujeme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Máme Black Friday v Helveti od 23. do 30.11. Do akce jsme dali několik produktů a časově omezenou akci na Tissot. 

Mrkněte na https://www.helveti.cz/s/52/black-friday

Dodatečná sleva pro členy Chronomagu platí i na hodinky v akci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Objednávky na Vánoce nám pomalu vrcholí.. pořád ale stíháme dodat skladovky. A na prodejně toho pro osobní odběr máme taky spoustu, takže se budeme těšit na návštěvu a nezapomeňte si říct o členskou cenu ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sepsal jsem článek o vzniku limitované edice Traser P66 ke 100 letům ČSR. Pokud vás proces návrhu zajímá, přečtěte si článek na blogu.


Aktuálně máme poslední kus skladem s číslem 84. Kdyby někdo měl zájem, tak jsem jej právě uvolnil k prodeji.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

V Helveti jsme přivítali novou značku Bulova. Od jejího přivítání jsme už sepsali pár článků.

 

Snad se jí u nás bude dařit..

 

post-21335-0-23083000-1548257353.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Do výprodeje se nám přidal Victorinox (-20 %) a spousta kusů hodinek Certina (-41 %).

 

Asi největší výprodejový trhák je Certina limitovaná edice - Certina DS Podium Chronograph WRC C034.417.36.057.10 Limited Edition

 

post-21335-0-15472300-1550154413_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Rád by som poďakoval obchodu Helveti.cz za úžasný prístup k zákazníkovi, hlavne za to že ste mi vybrali SKX s najmenej vychýleným chapter ringom podľa mojej požiadavky (viditeľné len pri veľmi detailnom skúmaní pri 6). Hodinky sú super a Váš prístup je perfektný, lepší prístup eshopu k zákazníkovi som snáď ešte ani nezažil. Preprava bola tiež super rýchla - pozajtra po objednaní boli hodinky doma. Všetko krásne a bezpečne zabalené, komplet balenie hodiniek v originál krabičke a vyplnená záručná karta ako má byť, predĺžená 5-ročná záruka. 100% doporučujem.

 

https://imgur.com/a/EPnDhgy

Upraveno uživatelem Ghost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Začátkem týdne jsem se stal dalším spokojeným zákazníkem Helveti. Hezká prodejna, super přístup, moc příjemný nákupní zážitek, dobrá cena i dlouhá záruka (no, snad zrovna u G-shocků jí nebudu muset využít :) moc příjemný nákupní zážitek.

 

Jsem rád, že máme dalšího spokojeného zákazníka! :) Kolegům pochvalu vyřídím. Jirka z Helveti.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obchod jsem navštívil před několika týdny. Personál se mi ochotně věnoval i když jsem nepřišel nakupovat. Tak to má být, byl jsem naprosto spokojen. A proč píšu až teď? Protože ti nespokojení se většinou ozvou okamžitě, ale ti spokojení mnohdy vůbec. Tak já to doháním alespoň dodatečně. No a taky...co bych to byl za démona, kdybych se hned odkopal :)

Takže alespoň takto a dodatečně...díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem potřeboval koupit dárek. Volba padla na hodinky a vzhledem k tomu, jak předchozí uživatelčiny mechaniky dostaly zabrat, měl jsem docela představu, co by to mělo být zač. Chvilku jsem různě surfoval po netu a pak si uvědomil, že tady je e-shop se švýcarským názvem. Vzhledem k tomu, že na nejhorší činnosti mám už několik let otloukánky Wengery a tady se objevilo něco obdobného, taky se safírem, ještě ve slevě, tak jsem hned objednal.

Hodinky byly do druhého dne doma, Jiří poslal dodatečně zpětně na účet chronomagorskou slevu a v balení byla prodloužená záruka na 5 let a dokonce první rok garance zdarma na zničení, poškození a dokonce krádež, což jsem ještě nezažil. Myslím, že za pár let mohu podat slušný report, co Wengery vydrží, protože je čeká opravdu těžká služba.

Takže za sebe, výborný přístup k zákazníkovi. Díky. Co na to bude říkat obdarovaná, to už bude jiná story.  :)

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je radost číst! :) 

Jsem rád, že jsem mohl pomoct a držím palce, aby hodinky obdarované udělaly radost! 

 

A třeba zase někdy na shledanou v našem Helveti ehopu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...