Přejít na obsah

Helveti.cz


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 385
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Zdravím, je prosím v plánu nějaká podpora (akce) prodeje Junghans?

Konkrétně by mě zajímal 1972 Cronoscope Quartz 041/4262.44

Díky Joe

 

Akci na Jugnhans aktuálně nechystáme, ale něco pro tebe zkusím vymyslet :) Ozvu se přes SZ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupen darek pro manzelku (sic jen Festina, tak byla velice spokojena). V obchode jsem se pokochal, vyuzil chronomag slevu a spokojene odesel.

 

Odesláno z mého Redmi Note 6 Pro pomocí Tapatalk

 

Děkuji za slova chvály :) Jsem rád, že se dobrá věc podařila!

 

PS: Pro hodnocení Helveti je přímo vytvořené vlákno v recenzích obchodů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info, mame na wifine v praci jakysi firewall Fortiguard, a ten Vas web blokuje. Ne ted, ale dlouhodobe. Resp. web jako takovy je sice dostupny, ale nejde cast grafiky, cimz se web totalne rozhodi. Fortiguard patrne blokuje weby, na kterych je ulozena cast dat. Tabletem to neni, doma mi to chodi ok. Podobne blokuje Heureku, takze jestli to neni nejak propojene. Vase mikroweby Wenger, Traser, Boccia pritom chodi ok.

 

post-22024-0-70574900-1559118269_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff :/ Tak to slyším prvně a jdu to s programátory řešit (jestli to vůbec vyřešit půjde). Očividně Fortiguard blokuje načítání externích zdrojů (pro něj pochybných). Každopádně moc díky za info! Snad tohle nemá nasazeno moc zákazníků :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info, mame na wifine v praci jakysi firewall Fortiguard, a ten Vas web blokuje. Ne ted, ale dlouhodobe. Resp. web jako takovy je sice dostupny, ale nejde cast grafiky, cimz se web totalne rozhodi. Fortiguard patrne blokuje weby, na kterych je ulozena cast dat. Tabletem to neni, doma mi to chodi ok. Podobne blokuje Heureku, takze jestli to neni nejak propojene. Vase mikroweby Wenger, Traser, Boccia pritom chodi ok.

 

attachicon.gifScreenshot_20190529-102133.png

 

Mělo by to být opraveno. Můžu tě poprosit o test? Rád se pak za pomoc odvděčím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

nejaky posun tam je, ted to vypada takto:

 

post-22024-0-16882700-1559200628_thumb.png

 

:-)

 

Jinak je to bezne nastaveni vel.pisma s kterym delam, takze to zmenseni jsem tam nedaval, takto se to nacetlo.

 

Kdo vsechno ten smejd Fortiguard ma, nevim.

 

Jelikoz Vase ost.weby jdou korektne, bude to zpusobovat nejak odlisnost mezi nimi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze supportu Fortiguardu nám napsali, že nás neblokují, ale očividně máme scripty pro urychlení na cloudových serverech, které se jim asi nelíbí. Budeme to řešit. Zatím moc díky! Možná tě ještě jednou poprosím, až učiníme nějaký posun, o další reload :) 

 

Až budeš mít někdy cestu kolem Helveti, rád ti věnuju za pomoc dárek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...


Kdyby někoho zajímala historie přesného měření času, tak pro nás sepsal Jirka Turoň první díl seriálu - https://www.helveti.cz/blog/presny-cas-ale-za-jakou-cenu-serial-cosc/

 











 








Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Putovní hodinky Traser pomalu končí svou cestu a my sepisujeme vaše poslední zkušenosti na blog. https://www.helveti.cz/blog/putovni-hodinky-traser-tornado-pro-tooly-do-akce/ ? tímto děkuji Liquidovi, nickolasovi a kupkovi!

 

Zítra u nás na blogu vyjde poslední díl od Xenomorfa

 

Za chvíli nás čeká dražba pro dobrou věc. Budu rád, když tuhle iniciativu také podpoříte.

 

post-21335-0-35920200-1562406725_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky za komentář :) Hodinkový youtuber asi nebudu, ale pár videorecenzí mě čeká, tak uvidíme, co ze sebe dokážu dostat. 

Střihů je tam hodně, protože namluvit souvislejší text je docela problém. Navíc když to dávám bez textových podkladů :) Ale zase je to přirozenější.. Snad to příště bude zase o něco lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...