Přejít na obsah

Tlačítko "Nahlásit" a noví uživatalé


odklizec

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele ,prosim poradte mi ,jsem tu novej,chci prodat hodinky ,,jak na to ,diky

 

 

 

 

Pokud ma uzivatel mene jako 50 prispevku, nemuze odpovidat na prodejni prispevky primo v dizkuzi. Tlacitko "REPORT" vam v tomto ohledu fakt nepomuze. Toto tlacitko totiz slouzi na reportovani "zavadneho" obsahu daneho prispevku moderatorovi, takze jediny efekt, ktery cela vase akce ma, ze mi do PM boxu prijde info o zavadnem obsahu, s dotazem kde a za jakych podminek je mozne koupit ty nebo ony hodinky Posted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, prosím ber to tak, že prodejní sekce je odměnou pro dlouholeté členy a pokd chce někdo jenom prodat hodinky, měl by správně jít na Aukro. Proto jsou tu taky pravidla ohledně minimálního počtu příspěvků aby člověk mohl prodávat. A honění padesáti příspěvků se tu také hlídá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Další novinkou budiž, že za zneužívání (nebo i nesprávné používání) tohoto tlačítka bude zvyšována hladina varování.

 

 

Ahoj! Prosím o bližší vysvětlení, co znamená že se u mě objevuje "hladina varování"? Možná jsem to omylem zmáčkl, sorry, spíše čtu než píšu příspěvky tak jsem se moc neorientoval v těch aj pojmech při přechodu na nový systém. Až teď jsem zjistil, že to jde přepnout na čj :-) díky, Pokr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když něco provedeš a dostaneš trest, třeba ban, tak se ti zvýší status varování a budeš si moct přečíst historii těch varování, která jsi dostal. Jinak nic. Každý vidí to své

 

 

Díky za rychlou odpověď... :) Aha, takže ostatní to u mě nevidí... a ještě prosím tě co je to ten ban?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím všechny. Mám ten samý problém jako kolega výš. Jsem tu nový, poměrně slušně rychle se mi rozjíždí závislost, ale podařilo se mi tu zakoupit jen jedny hodinky. Rád bych zakoupil další hodinky od člena fóra, ale nemohu přispět do vlákna a prodávající nemá otevřenou mailovou adresu. Nakupovat přes další členy oklikou mi přijde jako minimálně netaktní zatahování další osoby do obchodu (při dotazech apod.). Prosím, pomozte. Budu vděčný za každou radu. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Hezký den všem,

 

 

chtěl bych se dozvědět něco více o značce hodinek Lemania, mám doma jedny po dědovi a jsem z nich úplně unešenej, je tu možnost někde se poradit o historii v Československé armádě, popřípadě, kde je nechat dát do kupy - vyčistit atd. 

Prosím moc o radu, s diskuzními fóry nemám moc zkušeností a nejspíš píšu do špatné sekce, proto se omlouvám a prosím ještě o radu zda tu je místnost, kde bych mohl své stupidní dotazy uplatnit a nenarušovat ostatní.  :blink: Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SZ mu přijde, i když jeho mailovou adresu nevidíš, mailovou adresu musí mít na foru každý zaregistrovaný, ale ne všichni ji prostě mají zveřejněnou.

(u někoho ji uvidíš a u jiného zase ne, ovšem SZ lze poslat všem :eek: )

 

Trochu opozedene, ale.... nekteri maji zakazane i SZ, takze jim ani SZ neposles. Ta funkce je dostupna asi vsem. Ovsem kdo prodava by byl na hlavu, pokud by to pouzil.

 

Hezký den všem,

 

 

chtěl bych se dozvědět něco více o značce hodinek Lemania, mám doma jedny po dědovi a jsem z nich úplně unešenej, je tu možnost někde se poradit o historii v Československé armádě, popřípadě, kde je nechat dát do kupy - vyčistit atd. 

Prosím moc o radu, s diskuzními fóry nemám moc zkušeností a nejspíš píšu do špatné sekce, proto se omlouvám a prosím ještě o radu zda tu je místnost, kde bych mohl své stupidní dotazy uplatnit a nenarušovat ostatní.  :blink: Předem děkuji.

 

Ahoj a vitej na foru. Z Lemanii je tu uneseno spousta lidi:-) Da se tu o nich najit mraky informaci. Zkousej kombinovat ruzne terminy, chce to trpelivost. V pravo nahore je vyhledavac, ma vice moznosti nastaveni. Nefunguje to na 100%, ale da se s tim naucit pracovat. Nebo si projed zbezne vsechny sekce, at vis kde co je. Je tu toho mraky, pokud tu hodlas setrvat nic jineho ti stejne nezbyde. Jinak se tu ztratis. Kdyz bude nejhur, zeptej (pokud by na te nejakej chytrak delal ramena, ignoruj ho) se zde:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/forum/12-ostatn%C3%AD-diskuse-a-z%C3%A1bava/

http://forum.chronomag.cz/index.php?/forum/32-pora%C4%8Fte-s-koup%C3%AD-v%C3%BDb%C4%9Brem/

 

Na prvni nastrel Lemanie treba tady:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/57971-vzpominka-na-dedu/?hl=lemania&do=findComment&comment=899370

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/49915-lemania-letecke/?hl=lemania

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32933-lemania/?hl=lemania

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj .možná to sem nepatří ale pod mou fotkou je napsáno status Varování můžete mi někdo vysvětlit co to znamená když v mém profilu žádné varování není a nikdy nebylo?  Děkuji Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, mám podobný problém. Forum krátce sleduji, ale zaregistroval jsem se až dnes, když jsem se rozhodl kontaktovat prodávajícího. Bohužel má asi plnou schránku, protože při pokusu o SZ jsem byl informován o tom, že "Uživatel xxxx nemůže přijímat žádné nové zprávy". Poradíte prosím, jak postupovat? Díky, Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...