Přejít na obsah

Tlačítko "Nahlásit" a noví uživatalé


odklizec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Tak jo, koukl jsem na začátek vlákna a stejně mi to není jasné:

 

Stane se, že vinou lagujícího serveru, linky nebo gramlavých prstů odešlu příspěvek dvakrát. Nebo se mi stalo, že ten příspěvek zvrtám, při jeho odesílání mi vypadne připojení a než se dostanu zpátky, vyprší mi časový limit pro editaci příspěvku a na fóru zůstane viset příspěvek v té zmršené podobě.

Párkrát jsem takhle nahlásil sám sebe s prosbou o smáznutí takovýchto příspěvků. Nikdy jsem nepotřeboval příspěvky přesouvat, ale kdyby jo, řešil bych to taky přes tlačítko "Nahlásit."

 

Sice mi zatím nikdo z modů přes prsty nedal, ale přesto se pro jistotu ptám: Modi, je to takhle pro vás OK, nebo máme tyhle případy řešit jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jo, koukl jsem na začátek vlákna a stejně mi to není jasné:

 

Stane se, že vinou lagujícího serveru, linky nebo gramlavých prstů odešlu příspěvek dvakrát. Nebo se mi stalo, že ten příspěvek zvrtám, při jeho odesílání mi vypadne připojení a než se dostanu zpátky, vyprší mi časový limit pro editaci příspěvku a na fóru zůstane viset příspěvek v té zmršené podobě.

Párkrát jsem takhle nahlásil sám sebe s prosbou o smáznutí takovýchto příspěvků. Nikdy jsem nepotřeboval příspěvky přesouvat, ale kdyby jo, řešil bych to taky přes tlačítko "Nahlásit."

Super. Děkuji, že ses i tak nějak zeptal za mě ... Už jsem nad tím taky přemýšlel :0)

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj. Taktéž jsem tu nový. Chtěl bych se zeptat, roč mám status - " varování"? Nic jsem neprovedl :/  Nebo si toho nejsem alespoň vědom. A když na to kliknu, tak se mi žádná historie varování nezobrazuje.......   Tak, tak nějak nevím.....

 

Díky.

Upraveno uživatelem kandrdas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preventívne :). Má to každý a čosi sa tam objaví, ak budeš robiť lumpáriny. Neviem čo, lebo som zatiaľ asi nič nevyviedol.

Ja ho mam take a chovam se slusne :(, snad :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak raz máš status varovania, tak sa ho už nezbavíš.

Tak jo, co naplat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jen prazda kolonka. kdyz na to kliknes, je tam napsany, ze nemas zadny varovani. ale jeste chvilu s tim votravujte  a budete mit vsichni deset bodu - preventivne :)

 

Dík, ja som vôbec nevedel, že sa na to dá kliknúť. Ale však som o nič neprišiel, nič tam aj tak nie je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...