Přejít na obsah

Kolik je tu Paneraistů ?


Ondraj

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • Po letech...

Tak se dovolím připojit PAM423. Nedokážu pochopit, proč už jsem je neměl dříve 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Ahoj pánové,

chtěl bych se zeptat na názor nošení "Panerai" hodinek v každodenním životě.

Jestli jsem zvolil špatné vlákno, tak se omlouvám.

Nedávno jsem pořídil nové 01321 a nemůžu si je vynachválit už jen proto, že k práci potřebuji GMT a tak řeším otázku, zda je do té práce opravdu nosit. Jsem si moc dobře vědom toho, že je časem zcela bezesporu o něco ojebu a nevyhnu se vlásečnicím. Levou ruku v práci využívám relativně dost a neustále se s ní pohybuju v blízkosti interiéru, sedačky atd., což prostě svádí k tomu se občas o něco tvrdého omylem otřít.

Hodinek mám vícero, ale PAMy jsou na prvním místě a tak se ptám, jak se k tomu postavit.

a) Do práce nosit něco, čemu se dá buď vyměnit časem luneta a tudíž tomu sem tam nějaký ten ťukanec nevadí a PAMy si nechat na nošení všude jinde.

Nebo za:

b) Přistoupit k tomu tak, že jsou to prostě hodinky na nošení a holt je nechat v případě potřeby po jisté době přeleštit zabrousit nebo bůh ví co ještě.

ps. rád bych pouze podotkl, že nejsem člověk co nesundavá z dýnka ochrannou fólii, aby se to dýnko náhodou neopotřebovalo. Tento postoj mi přijde opravdu úchylný, nicméně z druhé strany je nechci úplně dojebat.

Díky za názor a přeji hezký den.

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...