Přejít na obsah

Victorinox INOX


People

Doporučené příspěvky

Dnes som ich videl vo vylohe. Nenasiel som k nim vlakno a pritom mi pridu celkom zaujimave. Puzdro z monobloku, vraj to prezije prejazd tankom. 

Splnuju TEST N 86/130  nitric and sulfuric acid solution resistance. Trosku velke, v baleni je gumeny bumper. 

inox-rugged.jpg

 

8902598819870_TIM_241682_Inox__000_S1_77

8902599475230_TIM_241688_Inox__000_S1_77

 

 

  • Swiss Made
  • ? 43 mm stainless steel case
  • Quartz movement (RONDA 715)
  • Scratch-resistant, triple-coated anti-reflective sapphire crystal
  • Water-resistant to 200 m (20 ATM, 660 ft)
  • Luminescent hands and indexes
  • Protected screw-down crown
  • Screwed caseback
  • Date calendar
  • End-of-life indicator
  • Black dial
  • Monobloc dial
  • Genuine rubber strap
  • Delivered with a protective black bumper

post-4368-0-95551500-1409580772_thumb.jpg

post-4368-0-13887600-1409580818_thumb.jpg

http://horbiter.com/en/inox-by-victorinox/

http://www.hodinkee.com/blog/the-value-proposition-the-victorinox-inox-a-robust-sport-watch-built-to-survive-the-worst

 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Zdravím.

Mám modré I.N.O.X.y a jsem velmi spokojený. Po pravdě, do hodinek tohoto zaměření bych ani mechanický strojek nechtěl. Menší přesnost (podstatně), menší odolnost proti vibracím a nárazům, krátká výdrž bez pohybu. Taky se mi líbí mechanický strojky, ale tyhle hodinky jsou zaměřené na výdrž a odolnost a tam se podle mě quartz hodí víc. Navíc v této cenové kategorii by tam byla nějaká low-end mechanika, nebo by musely stát min. dvakrát tolik.

A co se týká gumového řemínku, tak já ho mám raději, než kovový. Mám starší titanová Casia (WVQ-110T) s titanovým tahem a jednou mi na ruce kloužou, jindy skoro škrtí, což záleží na teplotě a x dalších faktorech, v zimě po nasazení studí a nemůžu je nosit přes rukáv. Gumový řemínek nestudí a pokaždé si můžu dýlku upravit podle potřeby a v zimě je můžu mít přes rukáv, abych na ně viděl.

Ano, líbily by se mi slušné Švýcary s mechanickou Etou (Jsem zakoukaný do Victorinox Dive Master mechanik - rovněž v modré, s Etou 2892 A2 a proskleným dýnkem), ale momentálně na ně nemám a po pravdě, asi bych se o ně furt bál.

I.N.O.X jsou hodinky pro tvrdší podmínky a jako takové fungují skvěle a navíc i dobře vypadají. Tak že myslím, že Victorinox s nimi chybu neudělal. A cena mi přijde akceptovatelná. Mám je za 10290,-

Vojta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Mám modré I.N.O.X.y a jsem velmi spokojený. ...

Jo, jsou to povedené hodinky. Na to, jak jsou levné, tak zpracování minimálně o třídu výš. Designově asi nejpovedenější quartzky co jsem měl. Perfektní vlastnosti. Chtěl jsem je dát na něco jiného než origo gumu, ale líbí se mi na ní a na plavání je to ideál. Mohla by být teda delší a rozteč není z pohledu měnění řemenů nejpraktičtější. Když se odhodlám, tak udělám pár fotek, ale stejně to tu moc lidí neosloví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...