Přejít na obsah

autorizovany diler


borat

Doporučené příspěvky

Dobry den,chcem si kupit hodinky Tissot,mam vybrany model,ale rad by som sa opytal ,ze kde to kupit.autorizovany predajca,alebo neautorizovany .pozeral som autorizovanych na www.tissot.ch a napr.tohoto predajcu nemaju ako autorizovaneho:http://www.hodinky-koscom.cz/.. neautorizovani predajci maju nizsie ceny,ale nechcel by som riskovat kupu fake-u,alebo nemat zaruku,koli kupe u neautorizovaneho predajcu..velmi pekne dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

  u neautorizovaného predajcu budeš musieť reklamáciu riešiť priamo cez neho, u autorizovaného ti platí celosvetová záruka.

Treba si vyhľadať referencie konkrétneho predajcu (domáceho / zahraničného) a podľa toho sa zariadiť... Aj tu na Chronomagu ich dosť nájdeš. Výber je len na tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravim..povodne som si chcel kipit Tissot PR100 quartz,ale po citani fora ste ma prehovorili na automaty,tak som kupil Tissot PR 50 automatic.este som ich nevidel,kedze som v UK a kupoval som ich z CR od Tovys-u a dal som ich poslat na Slovensko.teraz by som sa rad opytal,ci pozna niekto watch winder zn-Time Tutelary.da sa kupit na ebay,alebo amazon.vdaka za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

  u neautorizovaného predajcu budeš musieť reklamáciu riešiť priamo cez neho, u autorizovaného ti platí celosvetová záruka.

Treba si vyhľadať referencie konkrétneho predajcu (domáceho / zahraničného) a podľa toho sa zariadiť... Aj tu na Chronomagu ich dosť nájdeš. Výber je len na tebe.

 

Nechci zakládat nové téma, ale taky mám pár nejasností ohledně AD vs. non-AD

Co všechno mi přináší AD za pozitiva mimo jistoty, že nekupuju fejk? Berme, že tuto variantu si ohlídám. Pokud mi non-AD napíše, že hodinky jsou nové s "full international manufacturers warranty" co to pak prakticky znamená? Chápal bych to tak, že v rámci záručního servisu by mi jej měli udělat kdekoliv, ne? Bez ohledu na to kde bylo koupeno... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je každého věc na kolik si tu parádu ohodnotí a je to hlavně každého subjektivní prožitek. Někomu ta paráda nebude stát ani za 1%, někomu klidně za 25%... a pro někoho je to pocit k nezaplacení, to beru a je to OK.

Nicméně pokud odhlédnu od té subjektivity, tak mě zajímá jestli tam je i nějaká zřejmá přednost objektivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Nezabudni, že u AD máš vždy možnosť vyjednať si cenu, kľudne aj 10-15% dole. Osobne som hodinky Tissot kupoval dvakrát, zakaždým ako darček. Prvý raz to bolo u Hanáka v Brne a druhý krát cez Hodinarstvo.sk (Atalovič z Nového Mesta nad Váhom), v oboch prípadoch max. spokojnosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...